Abone Ol

Kadınları en çok etkileyen erkek kokuları!

Kadınların erkeklerde hangi kokuları tercih ettiğini biliyor musunuz?

Kadınları en çok etkileyen erkek kokuları!

Birini beğenmekte koku çok önemli bir faktördür. Kadınların da erkeklerde en çok dikkat ettiği özelliklerden biri güzel kokmalarıdır. Feromon içeren ve bu yüzden kadınların arzularını uyandırıp, o kokuyu süren erkeğin çekiciliğini arttıran bazı parfümler var.

Baştan çıkaran vanilya kokusu

Tıpkı çikolata gibi tatlı ve davetkâr bir koku olan vanilya kokusu, erkekte de kadında da cinsel çekiciliği arttırır. Kadınlar vanilya kokulu erkekleri daha çekici bulurlar. Jean Paul Gaultier Le Male, vanilya kokmak isteyen erkekler için ideal bir erkek parfümü.

Paçulinin afrodizyak etkisi

Paçuli son yılların gözde kokularından biri. Paçulinin afrodizyak etkisinin yanı sıra gerçekten çok güzel bir parfüm kokusu olduğunun altını çiziyor. Uzmanlar, paçulinin fiziksel enerjiyi de arttırdığına inanıyor. Paçulinin etkisinden yararlanmak isteyen beylere öneri Hugo Boss Bottled No.6. Paçuli, meşe yosunu, sedir, bergamot, kehribar ve misk notalarına sahip bu parfüm, günlük kullanım için de çok uygun.

Erkeksi bir koku: Misk

Misk kokusu çoğu kişi tarafından çok erkeksi olarak algılanır ve bazıları tarafından erkek feromonlarıyla ilişkilendirilir. Bir çok kadının erkeksiliği çekici bulduğunu söylüyor ve misk kokulu erkek parfümlerin kadınların favorileri arasında yer alıyor.
Karabiber kokusundan gelen enerji

Karabiber kokusu, tazeliği sayesinde enerji verici ve uyarıcı bir etkiye sahiptir. Evoria.com’a göre; enerjik ve canlı erkekleri beğenen kadınlar, karabiber kokularından etkileniyorlar. Dip notasında karabiber bulunan Burberry The Beat For Men, tam enerjinizi yansıtacak bir erkek parfümü.
Ylang Ylang’ı mutlaka deneyin

Daha önce ylang ylang kokusunu denemediyseniz mutlaka denemelisiniz. Ylang Ylang, bir çok insanın içini kıpır kıpır yapan bir etkiye sahip. Bu koku kadınlarda, sohbet etme isteği uyandırıyor. Kadınları etkilemek içn sohbet hiç fena bİr başlangıç sayılmaz. İçeriğinde Ylnag Ylang bulunduran Cerruti 1881 Pour Homme erkek parfümü ile sohbet çok koyulaşacak.
Kadın kalbini yumuşatan yasemin kokusu

Yaseminin hafif ve narin kokusu, kadının kalbini yumuşatacak ve duvarlarını yıkması için ona cesaret verecektir. Yeteri kadar çaba göstermeye hazır ve duyarlı bir erkekseniz yasemin kokusunu bir mutlaka denemelisiniz.