MedyaFaresi MedyaFaresi

Kadın polis karakolda erkek polisler için striptiz gösterisi yaptı

Rusya'da her yıl düzenlenen "Erkekler Günü" için bir kadın polis memurunun yaptığı dans gösterisi ülkeyi karıştırdı.

Eklenme: 25 Şubat 2019 11:25 - Güncelleme: 25 Şubat 2019 12:15

Kızıl Ordu Günü olarak da bilinen etkinlikte kadın polis memuru, karakoldaki bir salonda oturan erkek mevkidaşlarına erotik dans gösterisi yaptı.

Genç kadın olayın ortaya çıkmasından sonra kovuldu.

Rusya’da gündem, Kızıl Ordu Günü’nde bir kadın polis memurunun meslektaşlarına hediye olarak erotik dans gösterisi hazırlaması…

Ülkede her yıl erkeklere hediyeler verilerek kutlanan ve “Erkekler Günü” olarak da bilinen ulusal tatilde ismi açıklanmayan bir kadın polis arkadaşlarına dans gösterisi düzenledi.

Karakolda erkeklerin oturduğu bir salona iç çamaşırlarıyla giren genç kadın müzik eşliğiyle dans ederken görülüyor. Kadın dans ederken erkek polis memurları balonların asıldığı salonda pasta yiyerek birbirleriyle sohbet ederken ve kadını izlerken görüntüleniyor.

Videonun sosyal medyada paylaşılmasının ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Genç kadın, yaptığı dans gösterisinin arkasında bir art niyet aranmaması gerektiğini söyledi.

Instagram üzerinde paylaşılan videonun ardından başlatılan soruşturma içinde iç çamaşırıyla dans eden genç kadın 24 saat sonra görevinden uzaklaştırıldı. Rusya İçişleri Bakanlığı’nın olayla ilgili soruşturmayı genişlettiğini duyurdu.

(Sözcü)