Abone Ol

İmamoğlu ile Pozunu Kullanıp Kadın Avcılığı Yapan CHP'li Kim?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yan yana çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada kadın arkadaş bulmak için kullanan ve tanıştığı kadınlardan da para sızdıran CHP'li eski yönetici tüm kenti karıştırdı.

İmamoğlu ile Pozunu Kullanıp Kadın Avcılığı Yapan CHP'li Kim?

TürkiyeGündemi Yazarı Müşerref Seçkin'in haberi şöyle...

Gündüz kuşağı programlarının hayal ürünü olmadığını son kurbanı tanıyan bir arkadaşımın uyarısıyla anladım.

Arkadaşım, yakını olan genç bir kadının sosyal medyada bir erkekle tanışarak samimiyetini ilerlettiğini, evlenmeyi düşündüğünü hatta kimliğini bile gönderdiğini söyledi.

Adam ağzı laf yapan eski bir CHP'li yönetici. Ekrem İmamoğlu ile çektirdiği pozu da göndermiş kıza. Sonra güya rakiplerinin çelme takmasıyla yöneticilikten ayrıldığını anlatmış.

Buraya kadar normal diyelim. Adam kızdan (rakam bende mevcut) hatırı sayılır bir miktar para istemesin mi? Güya bir ihaleye girecek ve büyük para kazanacak, dosya için eksik miktarı istiyor sadece... Kızın ve ailesinin bu istek karşısında mideleri bulanır tabi.

Baştan yapmaları gerekeni sonradan yaparlar ve arkadaşıma rica ederler bu adamı bir soruştur diye. Arkadaşım da, sen CHP'lileri tanırsın sen bir soruştur ricasıyla bana başvurdu.

Soruşturdum, gerçekten böyle bir partili var. Ve kadınları kafaya alıp paralarını iç etmekle ünlü. Partiden dışlanmış ama resmi bir başvuru olmadığı için üyelikten çıkartılamıyor.

Konuştuğum yetkili, ''Maalesef bu arkadaş işi gücü yok kadınları tavlayarak ve onlardan para sızdırarak yaşıyor. Kadınlar ailelerinden, rezil olmaktan çekiniyorlar. Alan memnun satan memnun durumu var bize yapacak birşey kalmıyor'' diyor.

Biz de yasalar öyle uygun gördüğü için bu kadın avcısını teşhir edemiyoruz. Ama yaşadığı il Sivas demekle yetinelim.

yazının tamamı için