Abone Ol

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Çifti Yıllar Sonra Yeniden Nişanlandı!

Yıllar sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez ve Ben Affleck çifti, tekrar nişanlandıklarını duyurdu.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Çifti Yıllar Sonra Yeniden Nişanlandı!

Jennifer Lopez ile 18 yıl aranın ardından tekrar bir araya gelen Ben Affleck, ilişkilerini nikah masasına taşıyor. Geçtiğimiz yıl aşklarını resmiyete dökmeye karar veren çift, nişanlandı.

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı Jennifer Lopez (52) ile aktör Ben Affleck (49), sürpriz bir ayrılık yaşayarak nişan yüzüklerini atmıştı. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ikili, ikinci baharlarını yaşıyor. Uzun süredir evleneceklerine dair dedikodular çıkan çift, sonunda söylentileri doğruladı. Güzel haberi Jennifer Lopez'in sözcüsü People Dergisi'ne açıkladı.

Lopez de müjdeli haberi sosyal medya üzerinden duyurdu. Ardından Twitter hesabından paylaştığı videoda nişan yüzüğüne dikkat çeken ünlü yıldız, "Sizinle gerçekten heyecanlı bir hikaye paylaşmak istiyorum." dedi. Bir hayli mutlu ve heyecanlı olduğu görülen Jennifer Lopez'e takipçilerinden tebrik mesajları yağdı.

Daha önce de nişanlanmışlardı

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, "The Interest" film setinde tanışmıştı ancak o dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi. Lopez, Judd'dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, ardından nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez'in albümünün en ünlü şarkısı 'Jenny from the Block'ın klibinde bile rol almıştı.

Çiftin aşkları, ortaya atılan iddiaların ardından yarım kalmıştı. Jennifer Lopez'e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck'in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlendiği öne sürülmüştü. Ünlü aktörün film çekimi için gittiği Kanada'da bir kulüpte kadınlarla birlikte olduğu da iddia edilmişti.

İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların ardından önce evlilik tarihlerini ertelemiş, ardından da 2004 yılında yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir süre sonra Jennifer Garner ile evlenmişti. Jennifer Lopez'in de hayatına eski arkadaşı olan ünlü şarkıcı Marc Anthony girmişti.