Abone Ol

İYİ Parti Seçim İçin Düğmeye Bastı

İYİ Parti'nin Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne yönelik kampanyası başladı.

İYİ Parti Seçim İçin Düğmeye Bastı

İYİ Parti'nin seçim kampanyası için hazırladığı afişler dikkat çekti. Afişlerde Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın fotoğrafı "Tarih Yazacağız" sloganıyla, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Akşener'in fotoğrafı da "Birlikte Kazanacağız" sloganıyla kullanıldığı görüldü.

Partiden yapılan açıklamaya göre, 2023 seçimlerine yönelik kampanyada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile fotoğrafı, "Tarih Yazacağız" sloganıyla, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile fotoğrafı da "Birlikte Kazanacağız" sloganıyla kullanılıyor.

Televizyon kanallarında yayımlanan ve resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan kampanya videolarında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "millet iradesi" vurgusu yer alıyor.

Videoda ayrıca, Akşener'in 31 Mart 2019 yılındaki Mahalli İdareler Genel Seçimi'ndeki şehir ziyaretleri, 2020 yılından itibaren yürüttüğü esnaf gezileri, Saraçhane konuşması, İmamoğlu ve Yavaş'la yaptığı deprem bölgesi ziyaretleri ile Millet İttifakı'ndaki diğer siyasi partilerin genel başkanlarıyla görüntülerine yer veriliyor.

Kaynak: AA