Abone Ol

İşte Benim Stilim All Star'da 18 Aralık'ta kimler elendi?

Ekranların fenomen yarışması İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık eleme gecesinde sürprizler yaşandı. İşte Benim Stilim All Star yarı finalinde bakın kimler elendi?

İşte Benim Stilim All Star'da 18 Aralık'ta kimler elendi?

İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Ezgi Ünal kimdir?

TV8'de izleyici ile buluşan İşte Benim Stilim All Star yarı final eleme gecesinde kim elendisorusu yanıt buldu. İşte Benim Stilim All Star'da finale bir adım kala 2 kişi daha elendi. Elenen isimler bu hafta Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal oldu. İşte Benim Stilim All Star birinciliği için kalan 6 isim de böylece belirlenmiş oldu.

Canlı yayında dans ederken...

İşte Benim Stilim Gülay, kimin sevgilisi çıktı?

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık eleme gecesinde yarışmacılar jürinin önüne iki ayrı konseptle geldiler. 10 bin liralık büyük para ödülü almak için konsept roman seçildi. Elenme adayları için ise konsept 'idoller' oldu.

Gülşah Yılmaz Roman gelini konseptiyle gecenin birincisi olarak 10 bin liralık para ödülünü kaptı.

Ezgi Ünal'ın kırmızı elbisesi kavga çıkardı

Sima Şerafettinova jüri masasına çıktı

Ezgi Ünal'ın 10 puanlık Hint dansı

İŞTE BENİM STİLİM 18 ARALIK ELEME GECESİ KİM ELENDİ?
İşte Benim Stilim All Star jürisi bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı için oylama yapıldı. Eleme adayları Sima Şerafettinova, Nihal Candan, Ezgi Ünal ve Ayşenur Balcı arasından yarı finalist olması için jüri oy kullandı. Jüri ilk olarak Ayşenur Balcı'nın kalması yönünde karar verdi. Kalan üç kişi içinden ise ilginçtir ki ne stil ne moda anlayışı olan Nihal Candan yarı finalist yapıldı.

İşte Benim Stilim birincilerinden Ezgi Ünal ile Sima Şerafettinova ise elenen isimler oldu. Ortaya çıkan tablo hayli şaşırtıcı oldu. İşte Benim Stilim jürisi yarışmada bugüne kadar birinci olan tüm yarışmacıları adamış oldular.

İŞTE BENİM STİLİM FİNALİSTLERİ KİMLER?
İşte Benim Stilim All Star'daki son elemeyle yarışmanın birincisi olma yolunda kalan 6 isim de ortaya çıktı. İşte Benim Stilim All Star birinciliği için yarışacak isimler şunlar oldu;

-Ayşenur Balcı
-Nihal Candan
-Ayşegül Doğan
-Gülşah Yılmaz
-Çiğdem Çelik
-Özden Cerrahoğlu

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?
İşte Benim Stilim All Star'da birincisinin belirleneceği final için geri sayım başlarken geçen hafta iki sürpriz isim yarışmadan elendi. Bu isimlerin İşte Benim Stilim yarışmasının birincileri olması şok etkisi yarattı. Geçen hafta ikizler Aycan Nurcan Şencan ile Emel Özkızıltaş yarışmaya veda etmişti.

SİMA ŞERAFETTİNOVA ELBİSESİ İLE OLAY OLDU
İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde Sima Şerafettinova podyuma kavalyesiyle çıktı ve iki parçadan oluşan elbisesinin eteğini çıkarmakta zorlandı.

Sima daha sonra yarışmacıların mankenini kıskandığını iddia etti. Gülşah Yılmaz, Sima'nın elbisesini eleştirdikten sonra Sima, Gülşah'a tepki gösterdi.

Bu sırada rahatsızlanan Ayşenur Balcı podyumdan ayrılmak zorunda kaldı. Çiğdem Çelik, Sima'nın maskeyi elinde taşımasını eleştirdi. Nihal Candan, Sima'nın kavalye ile podyuma çıkmasını gereksiz bulduğunu ve saçını beğenmediğini söyledi. Bunun üzerine ikili arasında gerginlik yaşandı.