Abone Ol

İstanbul Valisi: Protesto kayıtları elimizde, gerekeni yapacağız!

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Türk Telekom Arena’nın açılışında protesto eyleminde bulunlar hakkında gerekeni yapacaklarını kaydetti.

İstanbul Valisi: Protesto kayıtları elimizde, gerekeni yapacağız!

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Türk Telekom Arena’nın açılışında protesto eyleminde bulunan kişilere ilişkin görüntü kayıtlarının ellerinde olduğunu belirterek, yapılacak tespitler için bunlar üzerinde çalışıldığını söyledi.

Vali Mutlu, "39 ülke 39 ilçe" tanıtım ve paylaşım projesinin İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen final programında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Mutlu, "Türk Telekom Arena’da protesto eyleminde bulunanlar hakkında çalışma başladı mı?" sorusu üzerine, "Protesto eyleminde bulunan kişilere ilişkin görüntü kayıtları elimizde. Yapılacak tespitler için bunlar üzerinde çalışılıyor. Bu tür etkinliklerde, sportif müsabakalarda kayıtlar var. Bunları değerlendireceğiz. Dolasıyla böyle görkemli bir açılış töreninde fevkalade üzücü bir tablonun doğmasına vesile olanlarla ilgili neler yapılabilirse tespit çalışmalarından sonra bunlar değerlendirilecektir" dedi.

ERDOĞAN NASIL PROTESTO EDİLDİ?