Abone Ol

İntizar, Mustafa Ceceli, Poll Production, Sinem Gedik hattında flaş gelişme

Geçen yaz şarkıcı Mustafa Ceceli özel hayatın gizliliğini ihlal ederek elde ettiği görüntülerle İntizar’ı hedef göstermişti. O günlerde İntizar ile sözleşmesini feshettiğini duyuran Poll Production, nasıl olduysa birden İntizar’ın yeni klibini yayınladı.

İntizar, Mustafa Ceceli, Poll Production, Sinem Gedik hattında flaş gelişme

Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik'ten bir buçuk yıl önce boşanmış, 45 gün sonra da Selin İmer ile evlenmişti. Oğulları Arin'in velayeti ise Sinem Gedik'te kalmıştı. Mustafa Ceceli eski eşine velayet davası açtı. Mahkemeye sunduğu video kayıtları Sinem Gedik ile ünlü şarkıcı İntizar'ın özel görüntülerini içeriyordu.

İntizar’ın prodüksiyon firması Poll Production isimli plak şirketi de bunların ardından “şaşkınlık ve üzüntüyle” haberdar olduğu davayla birlikte intizar ile olan anlaşmasını feshettiğini duyurmuştu.

Birkaç gün sonra da gelen tepkiler üzerine “şirket ilkelerimiz kişisel tercihlerden uzak, dürüstlük ve güven üstüne kurulmuştur” diyerek ikinci bir açıklama yayınlamıştı.

Tüm bu yaşananların ardından geçen günlerde Poll Production tarafından İntizar’ın yeni klibi yayınlandı.

Klibin yayınlanmasıyla kamuoyunda “İntizar krizinde anlaşma mı oldu”yorumları yapıldı.

Öte yandan aynı firmayla çalışan şarkıcı Hande Yener de Twitter’dan yaptığı paylaşımda bir görüşme olduğunu vurgulayarak, “İntizar konusunda da tam tersi bir tavrım var zamanla görürsünüz. Diliyorum ki tekrar çalışacaklar. Bilmediğiniz şeyler var... Ve onlar birbirleriyle konuşuyorlar. Sorunları tekrarlamak yerine, çözüm odaklıyım. Geçmişte takılıp kalmak güzel değil. O an için kim haklıysa o. Doğruluk ve iyilik kazanacak her zaman” ifadelerini kullanmıştı.