Abone Ol

Instagram'da Etiketlenilen Fotoğraf veya Video Profilde Nasıl Gizlenir

Etiketlendiğim bir fotoğrafı veya videoyu Instagram profilinizde nasıl gizleyeceğinizi basit adımlarla anlatıyoruz. İşte yapmanız gerekenler!

Instagram'da Etiketlenilen Fotoğraf veya Video Profilde Nasıl Gizlenir


Bildiğiniz üzere bazı sosyal medya platformlarında etiketleme yaparak sevdiklerinizi de içeriğinize dahil etmeniz mümkün. Ancak arkadaşlarınızın sizi Instagram üzerinde fotoğraf ve videolarda etiketlemesinden rahatsız olabilirsiniz? Peki Instagram’da etiketlendiğiniz fotoğraflarınızı gizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Bu yazımızda Instagram'da etiketlendiğim bir fotoğrafı veya videoyu profilimde nasıl gizlerim? sorusunun yanıtını basit adımlarla anlatıyoruz.

Instagram'da etiketlendiğim bir fotoğrafı veya videoyu profilimde nasıl gizlerim?
Günümüzün popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'da, paylaşımlarınıza farklı kullanıcıları etiketlemeniz mümkün. Ancak kullanıcılar farklı nedenlerle Instagram üzerinde arkadaşları tarafından etiketlendiği fotoğraf ve videoları gizlemek isteyebilir.

Tahmin edeceğiniz gibi, bu anlamda Instagram fotoğraf gizleme özelliği ile hem etiketlendiği fotoğraflarını gizlemek isteyenlerin hem de eklediği bazı fotoğrafların görünmesini istemeyenlerin derdine derman olmuştur. Etiketlendiği paylaşımlarını nasıl kaldıracağını bilmeyen kullanıcılar arama motorlarında Instagram’ da ” etiketlendiğim fotoğrafları profilimden gizlemek için ne yapmalıyım? Instagram'da etiketlendiğim bir fotoğrafı veya videoyu profilimde nasıl gizlerim? gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. Biz de Teknolojioku olarak bu konunun çözümünü adım adım anlatıyoruz.

Instagram’ da etiketlendiğiniz bir fotoğrafı veya videoyu gizlemek için (Android ve iPhone)
Fotoğrafa veya videoya dokunun.
Kullanıcı adınıza dokunun.
Profilimde Gizle'ye dokunun.
Instagram’ da tek seferde birden fazla fotoğrafı veya videoyu gizlemek için (Android ve iPhone)
Profilinize gitmek için   simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.

Sağ üstteki   simgesine ve ardından  Ayarlar'a dokunun.
Gizlilik'e ve ardından Gönderiler'e dokunun.
Etiketleri Manuel Olarak Onayla'ya ve ardından Etiketlenen Gönderiler'in yanındaki Düzenle'ye dokunun.
Profilinizde gizlemek istediğiniz fotoğraf veya videoları seçin ve ardından Gizle'ye dokunun.
Profilde Gizle'ye dokunun.

TEKNOLOJİOKU