Abone Ol

Muharrem İnce'den Halk TV'ye ve Levent Gültekin'e Hodri Meydan: Parası Nereden?

Halk Tv yorumcusu Levent Gültekin, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin 6'lı masayı dağıtmaya çalıştığını öne sürerek 'iktidardan para alıyor olabileceğini' iddia etti. İnce'den bu yoruma sert bir yanıt geldi.

Muharrem İnce'den Halk TV'ye Hodri Meydan

Halk Tv yorumcusu Levent Gültekin, çıktığı programda Muharrem İnce’yi hedef aldı: “Sadece emekli maaşı olan Muharrem İnce bu partiyi nasıl kurdu? Parayı kim verdi?”

Levent Gültekin, konuşmasının devamında, “İktidar herkesi satın alabilir” dedi ve “Muharrem İnce’nin muhalefetin 6’lı masasını hedef almaktan başka hiçbir şey yapmadığını” söyledi.

HODRİ MEYDAN DEDİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, resmi sosyal medya hesabından Levent Gültekin’e çok sert çıktı: “Halk Tv, hodri meydan! Elinizdeki gücü kullanarak arkamdan atıp tutuyorsunuz. Beni davet edip söz hakkı vermezseniz namertsiniz! Ben buradayım, hodri meydan!” dedi ve şu yazılı cevabı paylaştı:

Muharrem İnce'den Halk TV'ye ve Levent Gültekin'e Hodri Meydan: Parası Nereden? - Resim: 1

Muharrem İnce'den Halk TV'ye ve Levent Gültekin'e Hodri Meydan: Parası Nereden? - Resim: 2

DAVETİ KABUL ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Levent Gültekin, Muharrem İnce’nin bu paylaşımına cevap verdi: “Muharrem bey, dün gece konuştuk, davet ettiniz ben de kabul ettim.”

Muharrem İnce'den Halk TV'ye ve Levent Gültekin'e Hodri Meydan: Parası Nereden? - Resim: 3