Abone Ol

İmamoğlu mu, Kurum mu, Danla Bilic mi?

Danla Bilic yaptığı bir paylaşımla, İBB Başkan adayları Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu'na meydan okudu.

İmamoğlu mu, Kurum mu, Danla Bilic mi?

YouTube'da yayınladığı makyaj videolarıyla şöhreti yakalayan Danla Bilic sosyal medyasında yaptığı bir paylaşımla görenleri gülümsetti.

Yerel seçimlere bir aydan az bir süre kala İstanbul'un bilboardları İBB yarışına girecek olan CHP'nin adayı ve mevcut belediye başkanı Ekrem İmamoğlu ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili adayı Murat Kurum'un afişleriyle dolu.

Danla Bilic paylaşımda bu duruma gönderme yaparak, yüzü olduğu makyaj markasının tanıtımının olduğu fotoğrafı paylaşarak şöyle yazdı: İstanbul sokakları Ekrem İmamoğlu, Murat Kurum ve Benle dolu. İyi olan kazansın."

DANLA BİLİC KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir.

Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır.