Abone Ol

İHH yetim çocuklara cihat çağrısı yaptırdı

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kocaeli Şubesi, yetim çocuklar için düzenlediği gecede yetim çocukların eline silah verdi, cihat çağrısı yaptırdı

İHH yetim çocuklara cihat çağrısı yaptırdı

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kocaeli Şubesi, yetim çocuklar için düzenlediği yardım gecesinde, yetim çocukların eline oyuncak silah ve kılıç vererek çocuklara cihat çağrısı yaptırdı.

İHH yetim çocuklara cihat çağrısı yaptırdı - Resim: 1

İnsani yardım Vakfı’nın Kocaeli Şubesi, 19 Mart 2016 Cumartesi gecesi, İstiklal Caddesi’nde bir IŞİD’li canlı bombanın saldırıda bulunduğu günün akşamında yetim çocuklar için yardım gecesi düzenledi.Gecede, sahneye çıkardığı yetim çocukların eline oyuncak silah verildi, çocuklara cihat çağrısı yaptıran sözler söyletildi.Sahneye çıkan çocukların çoğu Rabia işareti yaparak etkinliğe katılanları selamladı.

İHH yetim çocuklara cihat çağrısı yaptırdı - Resim: 2

ETKİNLİKTE ENSAR VAKFI’NA SELAM

Programın sunucusu, etkinliğe geçtiğimiz günlerde tecavüz olaylarıyla gündeme gelen Ensar Vakfı’ndan, “Bizlerin güzide çok önemli bir kurumumuz” diye söz ederken, “Son günlerde çok çirkin iftira ve saldırılara maruz kaldılar. Bizlere destek olmak için yanımızdalar. Onları da selamlıyoruz” ifadelerini kullandı.

sözcü