MedyaFaresi MedyaFaresi

İhanet düğün gecesi başlamış! Tam Binbir Gece!

Gizem Soysallı, eşinin Bergüzar Korel ile ilişkisini ilk kez Ceyda Düvenci’nin düğününde hissetmiş.

Eklenme: 17 Haziran 2009 13:04 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 19:20

Halit Ergenç’in zoruyla bebeğini aldırdığı iddia edilen Gizem Soysallı, eşinin Bergüzar Korel ile ilişkisini ilk kez Ceyda Düvenci’nin düğününde hissettiğini itiraf etti...

Boşanmadan önce 1,5 aylık hamile olduğunu öğrenip, eşinin baskısıyla bebeğini aldıran Soysallı’nın yakınlarına, "İhaneti hissettiğim için bebeği doğurmak istemedim.

Ne yapsam Halit’i geri döndüremeyeceğimi anlayınca boşanmayı kabul ettim ve bebeği aldırdım" dediği öğrenildi. Geçen yıl 14 Ağustos günü Ceyda Düvenci Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda Engin Akgün ile dünyaevine girmişti. Bu düğün, Soysallı’nın kocasının Bergüzar Korel ile ilişkisinden emin olmasına sebep olmuş.

Bugün’de yerlan habere göre o tarihte bir yıllık evli olan Soysallı’nın bu konuda yakın bir arkadaşına söyledikleri ise şöyle: "Kocam ile Bergüzar Korel’in dedikodularını duyardım ama ciddiye almazdım. Düğün gecesi gördüklerim dedikoducuları haklı çıkardı. İhaneti o gece hissettim. Kadın olarak onu geri döndürmek için elimden geleni yaptım ama başaramadım."