Abone Ol

İdil Naz Kaluç nasıl fenomen oldu?

İdil Naz Kaluç, son dönemde internette en çok aranan isimlerin arasında. Katıldığı Bu Tarz Benim yarışmasında en çok dikkat çeken isim olan Kaluç, aynı zamanda bir instagram fenomeni.

İdil Naz Kaluç nasıl fenomen oldu?

Paylaşımlarıyla instagram takipçilerinin büyük beğenisini kazanan İdil Naz Kaluç özellikle erkek hayranlarının yakın takibi altında. 19 Yaşında olan İdil Naz Kaluç, İstanbul'da yaşıyor ve 1.67 boyunda. 50 kilo olan İdil Naz Kaluç, beden antrenörlüğü öğrencisi. Tenis ve pilates eğitmenliği yapan İdil Naz Kaluç'un en büyük hayali ise oyunculuk yapmak.

Peki İdil Naz Kaluç Instagram'ı nasıl kullanıyor? İşte İdil Naz Kaluç'la Instagram fenomeni olmanın 11 altın kuralı...

Çift foto:

İdil Naz, sıklıkla çift fotolu paylaşımlarda bulunuyor, bu da istediği poza karar veremediği imajını yaratıyor. İlginçtir bu yöntem oldukça işe yarıyor ve bu tip paylaşımları daha fazla beğeni kazanıyor.

Her an paylaşım:

İdil Naz'ın bir diğer alışkanlığı da hemen hemen her anının fotoğrafını çekip paylaşması. Bir şeyler yerken içerken, internette gezinirken... Kendisi çekmese bile etrafındakilerin çektiği pozları paylaşmaktan geri kalmıyor.

Selfie
Her Instagram kullanıcısı gibi İdil Naz da selfie paylaşımlarından geri kalmıyor. En havalı pozlarını sürekli paylaşarak ilgiyi üstünde tutmayı başarıyor.

Kılık kıyafet uğruna
İdil Naz, farklı bir şeyler giydiğinde bunu hemen paylaşarak o an nasıl giyindiğini herkese göstermeden yapamıyor bu da popüler yapan bir başka faktör

Mekan farkı

İdil Naz'ın bir başka başarılı olduğu nokta da gittiği her mekanda fotoğrafını çekerek bulunduğu yerleri de paylaşması. Bu da takipçilerinin ilgisini çekiyor.

Cesaret

İdil Naz, en cesur pozlarını da kesinlikle takipçilerinden esirgemiyor. Bu da onun takipçilerini heyecanlandırıyor ve bir sonraki paylaşımı merakla beklemelerini sağlıyor.

Canlılık

İdil Naz genelde gülümsediği pozları tercih ediyor ve bu canlı görüntüsü onun daha çok ilgi toplamasına sebep oluyor. Mutlu olduğu ve güldüğü pozlar İdil'in en büyük silahı.

Spor

İdil Naz profesyonel olarak sporla ilgileniyor ve bu uğraşıyla ilgili pozlar vermekten de geri kalmıyor.

Arkadaşlar
İdil Naz, seyrek de olsa arkadaşlarıyla birlikte çekindiği pozları paylaşıyor. Bu paylaşımlar arkadaşlarına da takipçi kazandırıyor.

Her açıdan poz
İdil Naz'ın bir diğer alışkanlığı da sadece yüzünü değil, fiziğini de gözler önüne seren paylaşımlarda bulunması. Bu paylaşımları da oldukça fazla beğeni yopluyor.

Ayna
Son olarak İdil Naz'ın ayna önünde çekildiği pozları da bir hayli popüler. Pek çok paylaşımında elinde telefonla ayna karşısında görüyoruz İdil Naz'ı.

Peki tüm bunlar bir Instagram fenomeni olmak için yeterli mi? Görünüşe göre İdil Naz'ın bir hayli işine yaramış, 54.000'den fazla takipçisiyle bir hayli popüler bir genç kız İdil Naz.

Bu Tarz Benim kızlarını nereden tanıyoruz?

SHOW TV BU TARZ BENİM KIZLARI FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: Radikal