Abone Ol

TRT'nin 200 bin TL ödüllü yarışması reytinglere yenildi

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, istenilen reytinglere bir türlü ulaşamayan yarışmanın ekranlara erken veda edeceğini duyurdu.

TRT'nin 200 bin TL ödüllü yarışması reytinglere yenildi

Hafta sonu Milliyet Cadde'nin Haber Müdürü Abdullah Malkoç'un düğününe katılan Ali Eyüboğlu burada da boş durmadı, televizyon ve şov dünyasından kulis bilgileri aldı.

Eyüboğlu'nun köşesine taşıdığı bu kulis bilgilerinden birisi de TRT ile ilgili...

TRT'nin 200 bin TL para ödüllü yarışması 'Sıra Sende Türkiye' reyting yarışında yenik düştü. Uraz Kaygılaroğlu'nun sunduğu, Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk'ün jüri olarak yerr aldığı yarışma ekranlara erken veda kararı aldı.

İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından "'Sıra Sende Türkiye' erken final yapacak" başlıklı o bölüm:

Milliyet Cadde’nin çoğunluğu gençlerden oluşunca, haliyle bekar çok aralarında... Milliyet magazine başladığı günü, dün gibi hatırladığım Cadde’nin haber Müdürü Abdullah Malkoç’u kendisi gibi Kayserili olan Zehra Boyraz’la evlendirdik hafta sonunda... Artık darısı Milliyet Cadde’deki bekar kızların başına... Damat magazinci, gelin PR’cı olunca Çamlıca’daki düğünde gazeteciden çok basın danışmanı, menajer ve halkla ilişkilerci vardı. Hal böyle olunca kiminle konuştuysam televizyon ve şov dünyasına dair birçok yeni bilgi aldım.