Abone Ol

İddialı Dizinin Yayına Başlamadan Günü Değişti

Star TV ekranlarında yayımlanacak olan yeni dizi Yan Oda'nın yayın tarihi değişti!

İddialı Dizinin Yayına Başlamadan Günü Değişti

Merakla beklenen Yan Oda dizisinin yayın tarihi değişikliğiyle ilgili son dakika gelişmesi! Star TV'nin sevilen yapımı olan Yan Oda, 9 Mart Cumartesi günü ekrana gelecek. Yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği dizinin konusu ise oldukça ilgi çekici.

Dizidoktoru.com'daki habere göre; Star’ın merakla beklenen, Yan Oda dizisinin yayın tarihi değişti. Yan Oda’nın yeni yayın tarihi 9 Mart Cumartesi oldu.

 Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Yan Oda’nın konusu şöyle: Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey’le (Caner Cindoruk) ani bir şekilde evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste şok etkisi yaratır. Daha önce Sevgi’nin de Fikret’in de başlarından mutsuz birer evlilik geçmiştir. Artık ikinci baharlarını yaşamak isteyen ikilinin bu hayallerine kavuşması hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü ikisinin evlenmesi, birbirinden çok farklı ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Birbirine taban tabana zıt bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması, Sevgi ve Fikret’in beklediğinden daha büyük sorunlar yaratacak, başta bu evliliğe büyük tepki gösteren anneleri olmak üzere tüm aile fertlerinin hayatlarını değiştirecektir. En çok da birbirlerinin yan odalarında yaşamak zorunda kalan çocukları Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale’nin (Derya Pınar Ak)…

 Senaryosu Yalı Çapkını’nın usta kalemi Mehmet Barış Günger’e ait olan ve yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği dizinin kadrosunda, Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş, Bülent Polat, Nezaket Erden, Mehmet Bilge Aslan, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

 Merakla beklenen yeni dizi Yan Oda, 9 Mart Cumartesi Star’da.