Abone Ol

İbrahim Erkal'ı en son gören kişinin ifadesi alındı! Flaş detaylar...

Maltepe'de evinin asansör girişinde baygın halde bulunarak hastanede tedavi altına alınan şarkıcı İbrahim Erkal'ı olay gecesi evine getiren valenin polis tarafından ifadesi alındı. İşte o ifade...

İbrahim Erkal'ı en son gören kişinin ifadesi alındı! Flaş detaylar...

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan valenin, "İbrahim abi, yemekten sonra kalktı. Onu kendi aracıyla evine kadar bıraktım. Kapıya kadar götürme teklifimi kabul etmedi" dedi.

Ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük'te bulunan evinin girişindeki asansörün önünde baygın bir halde bulunmuştu.

Oturduğu sitenin güvenlik görevlileri tarafından bulanan Erkal, önce Kartal Dr. Lütfi Kırdar eğitim Hastanesi'ne, ardından Beşiktaş'ta özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayla ilgili yapılan polis soruşturmasında İbrahim Erkal'ı olay gecesi evinin önüne bırakan bir valenin, bilgi sahibi olarak ifadesi alındığı öğrenildi.

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade veren valenin, İbrahim Erkal'ı yemek için geldiği restorandan evine kadar getirdiğini belirterek, "İbrahim abi, evine kadar getirdim. Otoparka arabasını park ettikten sonra bana gidebileceğimi söyledi. Onu evinin kapısına kadar götürmeyi teklif ettim, ancak kabul etmedi. Bana gidebileceğimi söyledi. Ben de oradan ayrılıp, çalıştığım iş yerine döndüm" ifadelerini kullandı.