Abone Ol

Hugh Grant arabadaki seks skandalını anlattı

Ünlü aktör Hugh Grant, evlilik korkusundan 20 yıl önce Los Angeles’taki arabada seks skandalına kadar pek çok konuda konuştu.

Hugh Grant arabadaki seks skandalını anlattı

'Dört Nikah Bir Cenaze', 'Bridget Jones'un Günlüğü' gibi romantik komedilerin başarılı oyuncusu Hugh Grant, CBS'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"İSTİKRAR BENİ KORKUTUYOR"

Oyuncu Elizabeth Hurley’le 13 yıl aşk yaşayan ve eski sevgililerinden toplam 4 çocuğu olan 55 yaşındaki Hugh Grant, filmlerinde canlandırdığı duygusal karakterlerin aksine hayatı boyunca hiç evlenmeme nedenini açıkladı.

Altın Küre ve BAFTA-ödüllü aktör, "Bağlılık problemim var. Yalnız o da değil, istikrar da beni korkutuyor. Sebebini bilmiyorum. Filmlerimde birkaç iyi evlilik yapmış bir adam gibi tanınıyorum, ama bunun mutluluğun formülü olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

"ÇOK EDEPSİZDİM VE ÇOK SARHOŞTUM"

Los Angeles’ta arabada seks yaparken yakalanması ve tutuklanmasının üzerinden 20 yıl geçen Grant, "Çok edepsizdim ve çok sarhoştum. Bu ayıplanacak bir durumdu. Sanırım insanlar benim filmlerimde canlandırdığım karakter olduğumu düşündükleri için bu kadar şaşırdı. Artık bu meselenin neden bu kadar büyük bir skandal olduğunu anlayabiliyorum" dedi.

"HOLLYWOOD SADECE PARAYLA İLGİLENİR"

1995 yılındaki skandalın kariyerini etkilemediğini vurgulayan İngiliz oyuncu, "Vatandaşların aksine Hollywood sadece parayla ilgilenir. Yapımcılara para kazandırdığınız sürece sorun yoktur. Para dışanda ne yaptığınızla ilgilenmezler" dedi.