Abone Ol

Hayatını Kaybeden Turgay Yıldız'ın Veyis Ateş Skeci Çok Konuşulmuştu: İşte O Video

Hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Turgay Yıldız, Veyis Ateş'in Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularına yanıtladığı programı çektiği video ile mizahi olarak eleştirmişti.

Hayatını Kaybeden Turgay Yıldız'ın Veyis Ateş Skeci Çok Konuşulmuştu

Hayatını Kaybeden Turgay Yıldız'ın Veyis Ateş Skeci Çok Konuşulmuştu: İşte O Video - Resim: 1Tiyatro Sanatçısı Turgay Yıldız Hayatını Kaybetti

AKP iktidarına yönelik muhalifliği ve siyasi hicivleriyle bilinen tiyatro sanatçısı Turgay Yıldız’ın hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu.

Son dönemde gündemdeki olayları mizahi açıdan eleştirdiği videoları büyük beğeni toplayan Yıldız’ın hayatını kaybetmesinin ardından videoları yeniden gündeme geldi.

Yıldız o videolardan birinde Veyis Ateş'in Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularına yanıtladığı programı çektiği video ile mizahi olarak eleştirmişti.

O programda kara para aklamakla suçlanan firari iş insanı SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği belirtilen ve Habertürk TV'den istifa eden Veyis Ateş, hakkındaki iddiaların ardından ilk kez dün Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtlamıştı.