MedyaFaresi MedyaFaresi

Hatice Şendil'den kocasına yeni dizi desteği!

Milliyet blog yazarı Abdurrahman Balcılar'ın haberine göre; Hatice Şendil yapımcı kocasına jest yapak, yeni dizisinde çok kısa konuk oyuncu olarak yer aldı. Amacı eşine destek olmaktı.

Eklenme: 05 Temmuz 2016 11:21 - Güncelleme: 05 Temmuz 2016 11:30

Geçtiğimiz Perşembe akşamı Star Tv’de “Yüksek Sosyete” adlı dizi ekranlarımıza geldi. Bildiğiniz gibi dizinin yapımcısı Bi Yapım. Sahibi de Burak Sağyaşar. Geçen Mayıs ayında Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar evlenmişler karı-koca olmuşlardı. İki şöhretli oyuncu, “Karadağlar” dizisinde birlikte oynamışlar, o dizide yakınlaşmışlardı.

Hatice Şendil yapımcı kocasına jest yapak, yeni dizisinde çok kısa konuk oyuncu olarak yer aldı. Amacı eşine destek olmaktı.

Dizide zengin tabakaya hitap eden, organik ürünler satan ‘Oliva’ adlı markete alışveriş yapmak için girdi. Oldukça havalı ve alımlı gözüken Hatice Hanın, satıcı kızların ilgisini çeker.

Zenginlerin havalı tavrına karşılık satıcı kız Ece’ye oldukça iyi davranır. Gözlerinin içene bakmasını söyler, gülümser. Cansu, meşhur oyuncu Hatice Şendil’i tanır. İmza isteyen Ece’ye jest yaparak cep telefonunu ister ve selfie çekilirler. Ece (Meriç Aral), Cansu (Hazar Ergüçlü) ve Hatice Şendil Sağyaşar üçü selfie çekilirler. Hatice Hanım, mütevaziliği ile kızların gölünü kazanır ve onları mutlu eder.

İşte O Selfie:

Burak Sağyaşar Twitter sayfasından attığı Twit ile teşekkür etti.


#yükseksosyete Benim güzel ekibime çok teşekkür ederim. Bahtı açık olsun

Başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nun oynadığı “Yüksek Sosyete” ilk bölümü ile iyi başladı ve izleyici tarafından sevildi.

Geçen yıl, 29 Mayıs 2015’de Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar evlenmişler. Mutlu bir birliktelikleri vardır.

Hatice Şendil bu hareketi ile, kocasının yeni dizisine destek olmuş oldu. İnce düşünce…

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar