Abone Ol

Hanımın Çiftliği'nde olay! Güllü ile Muzaffer Bey arasında ilk kıvılcım!

Roman uyarlaması Hanımın Çiftliği'nin bu bölümünde; Güllü'nün çiftliğe gelişi Muzaffer Bey'i hem çok şaşırtıyor, hem de çok mutlu ediyor. İşte yeni bölümde olacaklar.

Hanımın Çiftliği'nde olay! Güllü ile Muzaffer Bey arasında ilk...

Orhan Kemal'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan dizide başrolleri, Mehmet Aslantuğ, Özgü Namal ve Caner Cindoruk paylaşıyor.

Dizinin bu haftaki bölümünün konusu şöyle:

Cemşir'in, Hamza'nın ve Reşit'in iftirayla Kemal'i hapise attırmaları, Kemal'in, Güllü daha fazla acı çekmesin diye ona arkasını dönmesi, tüm yaşanılanları bir kenara koyup, Güllü'yü çok farlı bir noktaya sürüklemiştir.

Artık Güllü yeni hayatında, yeni bir yol bulmaya çalışmaktadır kendine... Ve eğer bu yeni hayatın kilit noktası Muzaffer Bey ise Güllü hedefe ulaşmalıdır. Çünkü artık kaybedeceği hiçbir şey kalmamıştır. Şimdi kazanma zamanı başlamalıdır...

Muzaffer Bey ise çok şaşkın ama bir o kadar da mutludur sanki. Güllü, Behiye'nin kopyasıdır. Bu bir mucizedir. Ve mucize onun çiftliğinde yaşamaktadır. Muzaffer Bey'in Güllü'yü bırakmaya hiç niyeti yoktur. Onun o çocukça tavırları, içinden geldiği gibi doğal konuşmaları Muzaffer Bey'i yavaş yavaş cezbetmektedir...