Abone Ol

Hangi renk iç çamaşırı daha seksi?

Medyafaresi.com yazarı Gökçen Erdoğan yazdı.. Çamaşır seçiminde renklerin karakteri yok mu sandınız? Hem de nasıl var. Öğrenmek ve sağlamasını yapmak ya da partnerinizden talep etmek istemez misiniz?

Hangi renk iç çamaşırı daha seksi?

Fermuarlardan, sürprizli dekoltelerden uzak durmayın. Ayrıca atlamayın basitliğin en estetik olduğu yerdir içiniz, iç çamaşırınız yani, basitlikten estetik sevişmeler doğabilir çünkü. Yeteri kadar azdırılan bir erkek, basit başlar ama epey alengirli bitirir olayı.

Çamaşır seçiminizde estetik dantelle, deriyle ve parlak taşlarla sağlanabilir ancak abartmadan hiçbirini. Tadında bırakarak her birini ve renkte teninize yakışan kadar gözeterek karakteri.

Çamaşır seçiminde renklerin karakteri yok mu sandınız? Hem de nasıl var. Öğrenmek ve sağlamasını yapmak ya da partnerinizden talep etmek istemez misiniz?

Beyaz

Saflık, temizlik demektir. Bu olgu, sekste yerini sıradanlığa, durağanlığa ve rutinliğe bırakır. Beyaz, sekste tecrübesiz kişilerin çokça tercih ettiği bir renktir. Çekinme vardır beyazda. Gün ışığını kullanamamak, yani karanlıkta sevişmek, partner ya da eş yanında çıplak gezememek, yorgan altında iş bitirmek vardır. Aşırı yoktur, defalarca birlikte olmak yoktur, birlikteyken yorulmak hiç yoktur, görev yapılır, sona erince eşler sırtlarını dönüp uyur.

Temizlik bağımlısıdır. Yatağa hep banyodan sonra girer. Beyazda işin içine biraz saten karışınca ise işler değişir. Daha seks kokan bir havaya bürünür ortam.

Gri

Hayatta çok sıradan ve tercih edilmeyen bir renktir. Ortada kalmıştır. Ne doğuludur ne batılı. Kimse nerede ne yapacağını bilemez griyi sevenlerin. Yatakta ise bu iyi bir şeyi işaret eder; sürprizleri.

Sekste, görünürde amaç sadece sevişmektir, fakat ona uygun bir zaman, uygun bir mekan ve uygun bir partner hazırlarsanız performansa bakıp şaşırırsınız. Gri, şaşırtan etkiler yaratan bir renktir. Azgın teke, gri seçenlerin sendromudur. Frekansı tutturduğunda hayat cinsellikten ibarettir.

Mavi

Boğa burcu erkeği gibi evine, eşine ve ailesine bağlı naif yapıdadır mavi. Duygusallık had safhada, incitmemek tek amaçtır. Ön sevişmeyi uzun tutan nadir renklerdendir. Kadına ve erkeğe önem verir.

Sekste "ben" kavramından ziyade "biz" kavramını oturtmuş, evliliği yıllarca devam ettirebilen ve bu ortamı sonsuza kadar yaşatabilen bir renktir. Karşısındaki onun için hep tektir ve özeldir. Seksi ön planda tutmaz, sevgi, şefkat ve bağlılık daha önemlidir. Ama seksi yabana da atmaz.

Kahverengi

Hayatta tutarsızlık ve güçsüzlük göstergesi olsa da geyşa ruhuna sahip olan tek renktir. Kahverengi bir seksi benimseyen, karşısındakinden emir almak ya da onun söylediklerini yerine getirmekten haz alır. Onu mutlu etmek cinsellikte de amaçtır. Sevgi en yüksek seviyededir.

Sözden çok etkilenir. Şevke getirebilmenin tek yolu ona söylenen onay sözleridir. Romantizm kokar, sevişmese de yatıp uymak, elini tutmak, onun kokusunu hissetmek çok özeldir. Sevişmeden sonra da el ele tutuşup uyur. Asla arkasını dönüp de yatmaz. Hisseder, hissettirir.

Turuncu

Cinselliğin sınırlarını zorlayan fantezilere çok açık hatta onsuz yapamayan bir renktir. Duygularını açıkça dile getirebilen ve her sekste mutlaka farklı bir hikaye ile yatağa giren turuncu, uçlar rengidir. Farklı olmak, farklı geçirmek ister her ilişkisini. Bu yüzden fazla partnerleri olabilir.

Seks esnasında konuşmayı severler, serttirler. Bu, partnerine zarar verme boyutuna kadar gidebilir. Saçını çekme, ısırma, emme, sıkma olabilir. Bunu o kadar keyifle ve fark ettirmeden yapar ki zamanla eşi bu duruma alışabilir.

Siyah

Gerçek hayatta dominant karakterin, gücün ve baskının rengi olan siyah, cinsellikte de şehvetin ve baskının rengidir. Sado-mazo ikilisinin bir parçasıdır. Benmerkezli olan siyah, kahverengi ile bir uyum oluşturur.

Sınırı yoktur; yer, zaman, mekan tanımadan partneriyle seks yapmak isteyebilir. Hep şaşırtır. Yatakta ne kadar sert ve haşinse günlük hayatta bir o kadar yumuşak ve mülayimdir. Bu rengin yatakta bu kadar sert ve cinsellik kokan bir kişi olduğu kimse tarafından tahmin edilemez.

Sarı

İki tür insan vardır. Birinin aldatması ya da cinsel birliktelik yaşaması için zaman, mekan ve kişinin önemi yoktur; potansiyeli her şartta mevcuttur. Diğer insan ise şartlar çok uygun olduğunda bunu yapar. Sarı, cinselliği ikinci şekilde yaşar. Onun için her şey dört dörtlük olmalıdır. Ya mükemmel ya hiç mantığıyla cinselliği yaşar.

Karşı taraftan gelen teklifi değerlendirir ama kendisi ilk teklifte asla bulunmaz. Cinsellik tutkuyla birleşmez, görev inancıyla ama sonucunun müthiş olmasını arzulayarak başlar. Her ilişki sonrası kendi kendine vay be dedirtecek sonlar yaşamayı ister ve yaşar da.

Yeşil

Sadıktır bu renk. Partneriniz yeşilciyse asla ihanetten şüphelenmeyin. Temizlik, saflık, masumiyet rengidir. Partnerine güven verir, güven bulmak da ister. Kendisi çok sade ve basit olduğu için cinsellikte partnerini karmaşık ve dominant ister, olayı başlatan hep karşı taraf olmalıdır.

Mis koku ve temizlik tutkusu seksten daha ön plandadır. Biraz karışık ve anlaşılmaz oldukları için karşı tarafı abondene edebilir, tutarsızlıktan daha geride olan bu durum partneri tarafından ilginç bulunduğu için kişiye avantaj sağlar.

Kırmızı

Şehvet ve tutku rengidir. Havada karada partneri ile ilişki ister ve yaşar. İkna etme gücü çok yüksektir. Aşk için kavga edebilir, tartışabilir, sahiplenir ve partnerini her daim korur. Partnerinden hayır cevabı aldığında hayal kırıklığına uğrar ama sonuna kadar gider, hemen tahrik olabilir, yeniliklere açıktır ve bu konuda hep arayış içindedir. Sınırlarını çizmek zordur. Şaşırtıcı ve ateşleyicidir. Kırmızıya dair algılardan biri de basit ve ucuz göründüğüdür. Hatta yalnızca bu nedenle tercih etmekten çekinen kadınların sayısı oldukça fazladır. Oysa erkeklerin basit kadınlardan hoşlandığı ve onlar için eşlerini aldattıkları da bir o kadar sık konuşulur. Yatakta hafif meşrep görünmenin inanın erkek için hiçbir sakıncası yoktur, kırmızı bu anlamda da kadınlar için kurtarıcıdır. Kırmızının yaratabileceği basitliği biraz kırmak ve yumuşatmak içinse onu makyajsız sade bir yüzle kullanmak ya da sade ve şık geceliklerle tamamlamak mümkündür. Kırmızı, morla yarışsa ve son zamanlarda yarışta aslen geride kalsa da bu işin emektarıdır.

Hem kırmızıya sığınmak hem de asil görünmek isteyenler içinse öneri tek: bordo. Bordonun kışkırtıcı ama mesafeli etkisi.

Mor

Artık cinsellikte kırmızının tahtına oturmuş olan mor, tutkunun ve bağlılığın patronu, ihtirası da içinde bulunduran kompleks bir renktir. İşte, evde, sosyal çevrede, her yerde parmakla gösterilen bu kişiler cinsel hayatta da en üst noktadadır. Karşı cinsle eşzamanlı haz almak için elinden geleni yapar ve fantezilere son derece açıktır.

Partneriyle arasındaki ilişki çok güçlü olur ve mutlu eder, bunu önemser. Küçük ayrıntılar ve sorunlar onun kararlı olduğu bir noktada ilşkiye asla zarar veremez. Tam manasıyla idealdir. Morun tonlarının fazlalığı da avantajlarından biridir. Bebeksi etkiler için lila tonundan başlayarak hard sex için ideal siyaha yaklaşan koyu bir mora dek çok sayıda seçenek sunar.

Pembe

Pembe, yeteri kadar var olmadığını düşünenlerin sığındığı bir renktir. Masumiyet maskesi ya da saflık istemi olabilir. Sandığı gibi tutku barındırmaz. Çocuksu bir etki yaratmak, cinsellikte yaş avantajı kazanmak ve genç görünmek isteyenlerin tercih ettiği bir renktir.  Romantizm yüklü sevişmeler için ideal renk olduğunu söyleyebiliriz, şehvet çok yüksek değildir ancak sıcak dokunuş yoğunluğu da ayrı bir tat verir.

Pembenin fuşyaya dönen göz alıcı ve koyu tonları ise ‘kandırmaca’ anlamı taşır. Çocuksu görünen şehvetli genç kadın sürprizleri barındırır ve bu yönüyle erkek için son derece etkileyicidir. Ayrıca pembe iç çamaşırı kullanmaktan hoşnut olanlar, onu sertleştirmek için çok daha dekolte modellere de rağbet edebilirler. Bir yönüyle de sinsi seksin rengidir pembe.

Peki erkekte çamaşırın rengi yok mu? Olmaz mı hiç, var elbet. Erkekte en güzel, estetik ve etkili renk, partnerin istediği. Giy derse giyin, çıkar derse çıkarın beyler!