Abone Ol

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel Güneşin Kızları dizisiyle ekranlara gelince sosyal medyada ilgi odağı oldu oldu. Peki Hande Erçel kimdir? Kanal D'de ekrana gelen Güneşin Kızları'nda oynayan Hande Erçel hakkında tüm detaylar haberimizde..

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel Güneşin Kızları dizisiyle ekranlara gelince sosyal medyada ilgi odağı oldu oldu. Peki Hande Erçel kimdir? Kanal D'de ekrana gelen Güneşin Kızları'nda oynayan Hande Erçel hakkında tüm detaylar haberimizde..

Hande Erçel kimdir?

Kanal D'nin yaz dizisi Güneşin Kızları geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin senaryosu kadar genç oyuncuları da dikkat çekti. Dizide Selin karakterine hayat veren Hande Erçel, kısa sürede en çok merak edilen isimlerden biri oldu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü öğrencisi olan Erçel, 2012 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World güzellik yarışmasına katıldı.  1.75 boyundaki Hande Erçel yarışmada 2. oldu.

Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel'in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT'de yayınlanan 'Hayat Ağacı' dizisiyle izleyici karşısına çıktı.

Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan'ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Güneşin Kızları ile ekranlarda olan Erçel, dizide dizide henüz 17 yaşında olan, çift yumurta ikizi olduğu Nazlı ile aynı anneye sahip olmak ortak noktası bulunmayan, aklı bişr karış havada, güzelliğinin de fazlasıyla farkıda, cesur ve eğlenceli Selin karakterine hayat veriyor.