Abone Ol

Haluk Levent'e İzmir Marşı sırasında sürpriz

Antalya'nın Alanya ilçesindeki bir otelde konser veren Haluk Levent, sahnede İzmir Marşı'nı söylerken kendisine drone ile gönderilen Türk Bayrağı sürpriziyle karşılaştı.

Haluk Levent'e İzmir Marşı sırasında sürpriz

Alanya’da sahneye çıkan Haluk Levent, sevilen şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelenlere keyifli anlar yaşattı.

Denizden havai fişek gösterileriyle başlayan gecede hayranlarıyla buluşan şarkıcı, konsere gelen yabancı müşterileri de zaman zaman sahneye davet ederek sohbet etti. Konser sonuna doğru cep telefonunu getirten Levent, hayranlarıyla birlikte selfie çekerek takipçileriyle paylaştı.

Gecenin finalinde İzmir Marşı’nı söyleyen Haluk Levent’e otel yönetimi tarafından sürpriz yapıldı. Levent, marşı söylemeye devam ederken drone ile sahneye Türk Bayrağı indirildi. Sürpriz karşısında şaşkınlığı gizleyemeyen Haluk Levent, bir süre kendisine eşlik eden Türk Bayrağı ile birlikte marşı söylemeye devam etti. İlk kez böyle bir olayla karşılaşan Haluk Levent, hava aracının ayaklarına bağlanan ipe bir kancayla asılan bayrağı almakta zorluk çekince yardımcıları devreye girerek bayrağı kendisine ulaştırdı.

Türk Bayrağı’nı eline alarak İzmir Marşı’nı tamamlayan Haluk Levent, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki milli mücadele kahramanları ve Mustafa Kemal’i anarak konserini sonlandırdı ve sahneyi kendisine verilen bayrakla birlikte terk etti.