MedyaFaresi MedyaFaresi

Halit'i bitiren darbe: Nadir ve Yıldız evleniyor mu?

Yasak Elma dizisi 68. son bölümüyle ekrana geldi. Yasak Elma son bölüme Yıldız'ın, kocası Halit ile ilişki yaşayan Leyla'ya saldırması damga vurdu. Yıldız ve Leyla saç saça baş başa kavga etti. Bu olayın ardından Halit ve Yıldız boşandı.

Eklenme: 11 Şubat 2020 10:47 - Güncelleme: 11 Şubat 2020 10:52

Entrikalarıyla ünlü dizi sosyal medyada da en çok konuşulan konu oldu. Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanında ise Yıldız, herkesin ortasında Nadir'in evlilik teklifini kabul ettiğini açıklıyor. İşte Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'nın 67. son bölümüyle 10 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanı da Fox TV tarafından yayınlandı.

YILDIZ, HALİT'İN EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR!

Yasak Elma'nın 17 Şubat Pazartesi ekrana gelecek olan yeni bölümünde Halit'ten boşanan Yıldız, Nadir'in düzenlediği partiyle bunu kutluyor. Diğer yandan ise Halit'ten intikam almayı sürdüren Yıldız, Nadir'in evlilik teklifini kabul ettiğini ise şirketin yönetim kurulu toplantısında herkesin ortasında açıklıyor.

Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı

Yasak Elma dizisinde Yıldız'ın Leyla'ya saldırdığı sahne Twitter'da trend oldu

SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Yasak Elma dizisi son bölümüyle Twitter'da TT listesinde ilk sırada yer aldı. Yıldız'ın Leyla'ya saldırdığı sahne ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Yasak Elma ve Yıldız etiketiyleriyle on binlerce paylaşım yapıldı.