MedyaFaresi MedyaFaresi

Halit sokağa düşüyor, Yıldız zenginliğe konuyor: Yasak Elma gelecek sezondan flaş tanıtım

Yasak Elma dizisi müthiş bir sezon finaliyle ekranlara veda etti. Yasak Elma'nın entrikalarla dolu sezon finalinin ardından gelecek sezondan ilk tanıtım da yayınlandı.

Eklenme: 27 Mayıs 2019 23:59 - Güncelleme: 28 Mayıs 2019 00:21

Yeni sezondan ilk görüntülerde, sokağa düşmüş ve perişan haldeki Halit ile lüks ve şarafat içinde yaşayan Yıldız'ın karşılaşma anı yer aldı.

Halit perişan, Yıldız ise o hep istediği zenginliğe kavuşmuş…

İŞTE O VİDEO

Yasak Elma 47. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Yasak Elma sezon finalinde; Yıldız evden kovuluyor. Ender sonunda Halit ile Yıldız’ın arasını açmayı başarıyor. Ancak Şahika’nın onun için hazırladığı planla Yıldız’ın ne kadar zararsız olduğunu anlayabilir. Şahika’nın gözü çok daha kara ve her şeyi yapabilir.

Bu arada Yiğit’in de Şahika’nın yanında olması büyük avantaj. Ender’in etrafında düşmandan geçilmiyor. Ve kafasına aldığı bir darbe ile denize düşen Ender’in akıbeti bilinmiyor. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin 47. Son Bölüm izleme linki…

YASAK ELMA SEZON FİNALİ ÖZETİ: YASAK ELMA 47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender’in Yıldız’a kurduğu tuzak işe yarıyor ve Yıldız kapı dışarı ediliyor. Hem de Ender’in gözleri önünde. Halit, Yıldız’ın ona tuzak kurduğunu sanıp Yıldız’ı kapıya koyuyor. Yıldız önce yalvararak sonra da intikam yemini ederek giderken, Halit bir kez daha kapıyı açıyor. Yıldız’ın üzerindeki mücevherleri alan Halit ‘senden benden hiçbir şey alamazsın’ diyerek Yıldız’ı çok şaşırtıyor. Yıldız bu tavırla adeta yıkılıyor.

Masum olduğunu haykıran Yıldız gözyaşlarına boğuluyor. Ender ise bu zaferin tadını çıkarmakla meşguldür. Ancak Ender’i mahvedecek olan Yıldız’dan önce Şahika’dır. Ender, Şahika’nın peşinde olduğunu anlıyor. Yıldız ise bu süreçte perişan halde suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Ancak Halit artık Yıldız'ı düşünecek durumda değil. Yıldız, Ender’e o kadar çok öfkeli ki onu öldürebileceğini söylüyor.

Şahika ise Ender’i yok etmeye yeminli. Planının kusursuz olması için çalışmalarını sürdürüyor. Yiğit de ona bu uğurda yardım ediyor. Ender, Halit’i bu sefer de Şahika’ya karşı doldurmak istiyor. Ancak Şahika Yıldız’a benzemiyor. Şahika çok daha tehlikeli ve her şeyi yapabilecek bir gözü karalığa sahip.

 
ŞAHİKA ENDER HESAPLAŞMASI

Ender ile Şahika yüz yüze geliyor. Ender Şahika’nın birini öldürdüğünü öğreniyor ve bunu onun yüzüne vuruyor. Ancak Şahika bu, Ender’e ters köşe yapıyor. Ayrıca Ender’i tehdit ederek karşısına çıkmamasını söylüyor. Hatta gözünü bile kırpmadan Ender’i öldürebileceğini ima ediyor. Ve Ender boğazın serin sularına kafasına darbe indirilerek atılıyor. Ancak bunu yapanın kim olduğunu bilmiyor.