MedyaFaresi MedyaFaresi

Hakan Hatipoğlu, Survivor büyük SMS tahminlerini açıkladı!

Survivor'ın eski yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü yapılan büyük oylama sonucu Adem Kılıççı'nın zirvede yer alacağını, elenecek ilk yarışmacının ise Gökhan Gözükan olacağını iddia etti.

Eklenme: 29 Mayıs 2017 21:31 - Güncelleme: 29 Mayıs 2017 21:32

'Survivor Panorama' yorumcusu Hakan Hatipoğlu, 'Survivor 2017'deki büyük oylamada kimin ne kadar oy alacağına dair tahminlerde bulundu.

"İLK ELENEN GÖKHAN OLUR"

Eski Survivor, "Kalan yarışmacıların hepsi Kıbrıs'ı hak ettiler. Güç olarak çok yakınlar. Bundan sonra bir gönüllülerden, bir ünlülerden şeklinde gidecektir. Çok acayip günler bizi bekliyor. Kendi matematiğine göre; son sırada Gökhan yer alır. Herhangi çıkacağı bir potada eleneceğini düşünüyorum. 8'inci sırada Sabriye, 7'de Berna Keklikler yer alır. 6'ıncı sırada Furkan olur, ama Kıbrıs ihtimali de bulunuyor. Çünkü arkadaşları onu yazmayabilir. 5'te Elif olacaktır. Ogeday, Serhat, İlhan ve Adem'den daha iyi SMS alacağını sanmıyorum. 4'üncü sıraya Serhat'ı yazdım. 3'te ise Ogeday'ın olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"LİDER ADEM, İKİNCİ İLHAN MANSIZ"

Hakan Hatipoğlu, "Adem ve İlhan ortaya ciddi karakter koydular. Bence Sema dışında Kıbrıs'ı garantileyen iki isim oldular. Beşiktaş'ın şampiyonluğu da İlhan Mansız'a katkı sağlayacaktır. Bu nedenle ikincilik koltuğunda İlhan oturur. Özellikle Survivor'ın ilk 3 ayında sergilediği tavırla Adem'in bu SMS'te lider olacağını düşünüyorum" dedi.