Abone Ol

Haftalık kirası 2 Milyon lira.. Lüks yattaki gizemli konuk kim?

BODRUM'a, Belçikalı işadamına ait ve haftalık kirası 2 milyon lira olan 'Plan B' adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi.

Haftalık kirası 2 Milyon lira.. Lüks yattaki gizemli konuk

Belçika'nın en zengin ikinci kişisi olan ve sinema yapımcısı Ted Wait'in (56) üç yıl önce yaptırdığı, bazen Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon gibi dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar değerindeki çelik gövdeli 'Plan B' adlı motoryat, Yunanistan'ın Rodos Adası'ndan Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne geldi.

Bodrum'a 3 mil uzaklıktaki Kara Ada açıklarında demirleyen yat, ardından cuma günü akşam saatlerinde Göltürkbükü Koyu'na demirledi. Yatın üzerindeki yüzme havuzu ve jakuzide eğlenen üç çocuklu ailenin, Kazakistan'ın en zengin ailelerinden biri olduğu ve yatı 3 haftalığına haftalığı 650 bin dolardan (yaklaşık 2 milyon TL) kiraladığı belirtildi.

Haftalık kirası 2 Milyon lira.. Lüks yattaki gizemli konuk kim? - Resim: 1

BEACH CLUB'I KAPATTILAR
Botla akşam Göltürkbükü'ndeki dünyaca ünlü bir beach cluba giden ailenin danışmanlarının, bir saat önceden işletmeye giderek içeriye kimsenin alınmaması talimatını verdiği öğrenildi.

Haftalık kirası 2 Milyon lira.. Lüks yattaki gizemli konuk kim? - Resim: 2

Gecede özel olarak düzenlenen Brezilya dans grubunu izleyen ailenin ardından Küba müzik grubunun özel konserini izlediği belirtildi.

Haftalık kirası 2 Milyon lira.. Lüks yattaki gizemli konuk kim? - Resim: 3

İşletmeye bu gece için, 65 bin euro ödeme yaptığı öğrenildi.

Haftalık kirası 2 Milyon lira.. Lüks yattaki gizemli konuk kim? - Resim: 4

Adı sır gibi saklanan iş adamının Ted Wait'in yakın arkadaşlarından biri olduğu uluslararası petrol şirketi olduğu belirtildi.  Yatın üç gün Bodrum koylarında kaldıktan sonra Yunanistan'ın Mikanos Adası'na gideceği belirtildi.

dha