Abone Ol

Hadise: Hala İçim Yanıyor; Normale Dönmek Nedir?

Şarkıcı Hadise, "Hala içim yanıyor; normale dönmek nedir?" diyerek, depremlerin ardından duyduğu üzüntüyü sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Hadise: Hala İçim Yanıyor; Normale Dönmek Nedir?

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetindeki depremler, 10 ilde yıkıma neden oldu. Bölgede enkaz kaldırma çalışmaları  devam ederken Hadise, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Hadise'nin sosyal medya hesabından Türkçe ve İngilizce olarak yaptığı paylaşım şöyle:

"40 gün geçti depremden sonra… Bu fotoğrafı 24 Şubat çekmiştim. Uykusuz bir gece anneme atmıştım, annem uyuyamıyorum diye. Ne mutlu bana annem hayatta ve mesajım ona gidiyor, ne kadar şanslıyım diye düşünüyordum. O kadar anne evladını ya da evlatlar annelerini kaybetti bu depremde. Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir? Bu cümle bana zor geliyor. Evet hayat devam ediyor ve etmeli ama bu felaket unutulmamalı.

"Sizin acınızı anlayamayız eminim"
Elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Dualarım hayatlarını kaybedenler, arkalarında bıraktıkları aileleri, dostları ve sevdikleri için. Sizin acınızı anlayamayız eminim, ama inanın sizler için dualarımızı asla eksik etmedik ve etmeyeceğiz. Unutmayacağız."