MedyaFaresi MedyaFaresi

Habertürk TV canlı yayında Faik Işık'tan küfür: S..r git

Medyafaresi.com özel haber- Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu ''Türkiye'nin Nabzı'' programında, avukat Faik Işık askerlik anılarını anlatırken küfür etti. Didem Yılmaz, "burası bir canlı yayın sözlerinize dikkat edin" diyerek Işık'tan özür dilemesini istedi.

Eklenme: 18 Mayıs 2020 22:58 - Güncelleme: 19 Mayıs 2020 00:44

Derya Özkök / Medyafaresi.com özel haber- 

Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu ''Türkiye'nin Nabzı'' programına konuk olan eski askeri hakim ve avukat Faik Işık, askerlik anılarını anlatırken canlı yayında küfür etti.

Didem Arslan, Faik Işık'ı "Şu anda canlı yayındayız lütfen sözlerinize dikkat edin, özür dileyin" diyerek uyardı. Faik Işık ise, Didem Arslan Yılmaz'a "Ben yaşadıklarımı söylüyorum, romantik olmanıza gerek yok, herkesin kullandığı sözlerden dolayı özür dilerim'' diye cevap verdi.

Faik Işık'ın anlattığı askerlik anısı şöyleydi:

''Askeri hakimlik atamasını beklerken, istihkam taburuna gittim. Bu, çok dik başlı bunu süründürün dediler. Bize verilen görevden fazlasını yapıyorduk yine  cezalandırılıyorduk. Bir ara Tabur komutanı bir görev veriyor, tuvaletleri temizleyin. Gidiyorsun yapıyorsun. Sonra kapısını çalıyorsun, Teğmenim emriniz tamam. Sonra bir görev daha veriyor, git şunu yap. Varilleri topla, mayın deposunun önüne roket atar atışı için engel teşkil et. Tak tak tak 30 dakika sonra kapısını çalıyorum, komutanım emriniz tamam diyorum..

Komutan, S.. git Asteğmenim diyor.."

İşte o video:

medyafaresi.com