Abone Ol

Gürkan Hacır, Uğur Dündar'ın Rahatsızlandığını Duyurdu

Sözcü gazetesinin iki yazarı Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil arasındaki tartışma hala devam ederken, gazeteci Gürkan Hacır dündar'ın rahatsızlandığını duyurdu.

Hacır, Uğur Dündar'ın Rahatsızlandığını Duyurdu

Sözcü gazetesinin iki yazarı Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil arasındaki tartışma gündemdeki sıcaklığını koruyor.

Özdil dün Twitter hesabından “SBK’nın kafakola aldığı gazetecileri, kime hangi televizyonu kurdurduklarını biliyorum ama söylemem demedim, aksine açık açık söylüyorum, ABD’deki iddianamede yazıyor... Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazeteciler niye bu mevzudan hiç bahsetmiyor diye soruyorum?" mesajını paylaştı.

Bir TV kanalının canlı yayınına katılan gazeteci Uğur Dündar ise Özdil'e kendisinin adını anmamasına rağmen, “Yılmaz'ın bu imayı yapması benim sırtımdan yediğim en ağır hançerlerden biridir. Yazıklar olsun sana, yerin dibine gir. Bitti benim için artık. Çok namuslu bir iş yapmışız, tebrik etmesi gerekirken imalı çamur. Yazıklar olsun. Yılmaz sakın karşıma çıkma. Mezarıma dahi gelme. Seni görürsem çok fena yapacağım" sözleriyle tepki gösterdi.

Gazeteci Gürkan Hacır, bugün Twitter hesabından yaptığı açıklamada KRT'de yayınlanan 'Şimdiki Zaman' programına Uğur Dündar'ın rahatsızlandığından dolayı katılamayacağını duyurdu.

UĞUR DÜNDAR'DAN AÇIKLAMA: ÜZÜNTÜMDEN TELEVİZYONA ÇIKACAK DURUMDA DEĞİLİM

Dündar, rahatsızlığı sebebi ile KRT TV'deki programa çıkamayacağı haberlerine yanıt olarak, "Değerli dostlarım, Üzüntümden televizyona çıkacak durumda değilim. Bu akşam KRT TV'deki ŞİMDİKİ ZAMAN programına katılamayacağım için hem sizlerden hem de değerli meslektaşlarımdan özür dilerim." açıklamasında bulundu.