Abone Ol

Güldür Güldür Show'da Sadakatsiz Skeci Sosyal Medyayı Salladı

Güldür Güldür Show'un yeni bölüm tanıtımındaki Sadakatsiz dizisi skeci izleyenleri güldürdü. Güldür Güldür'deki Sadakatsiz skecinde Asya'yı ise Doğa Rutkay canlandırdı.

Güldür Güldür Show'da Sadakatsiz Skeci Sosyal Medyayı Salladı

Güldür Güldür Show'da çok gülümseten Malumlar Apartmanı parodisinin ardından şimdi de Kanal D'nin Çarşamba akşamları yayınlanan iddialı dizisi Sadakatsiz'in skeci geliyor… Cansu Dere'nin canlandırdığı Doktor Asya karakterine skeçte Doğa Rutkay hayat verecek ve Cansu Dere taklidi ile de izleyicileri çok güldürecek.

Salı akşamlarının eğlencesi olan Güldür Güldür Show, daha önce TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı'ndaki hikayeyi farklı bir anlatım ile Malumlar Apartmanı olarak canlandırmıştı. Şimdi ise Güldür Güldür'de Sadakatsiz rüzgarı esecek. Doğa Rutkay, Doktor Asya taklidi ile izleyenleri kahkahaya boğacak. Güldür Güldür Show'un Sadakatsiz parodisi sosyal medyayı salladı...

Güldür Güldür Show’un paylaştığı yeni tanıtım sosyal medyayı salladı. Gündemin nabzını tutmaya devam eden ekip, bu sefer “Sadakatsiz” dizisini radarına aldı.

Doğa Rutkay, Mahir İpek, Onur Buldu, Onur Atilla, Açelya Topaloğlu ve Aziz Aslan’ın yer aldığı tanıtım kısa zamanda sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Doğa Rutkay’ın canlandırdığı Asya tiplemesi herkesin merakını artırdı. Büyük beğeni ve heyecan uyandıran yeni bölüm tanıtımı izleyicilerden tam not aldı.

Güldür Güldür'ün 250. yeni bölümü 26 Ocak Salı akşamı Show TV'de izleyicisi ile buluşacak.