Abone Ol

Gülben Ergen videoyu izleyip Mustafa Erdoğan'a mesaj attı

Tarkan'ı meşhur eden 1992 yılına ait 'Kıl Oldum Abi' şarkısının klibinde Gülben Ergen'in eski eşi Mustafa Erdoğan da dans ettiği söylenmişti. Gülben Ergen videoyu izleyince eski eşine mesaj attı: Mustafa cevap vermiyor

Gülben Ergen videoyu izleyip Mustafa Erdoğan'a mesaj attı

1992’de çekildi ‘Anadolu Ateşi’nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın, Tarkan’ın 26 yıl önce çekilen ‘Kıl Oldum Abi’ şarkısının klibinde oynadığı iddia edilmişti.

1992’deki bu görüntülerde Mustafa Erdoğan tanınmayacak kadar genç, dansı ise başarısızdı.

Öğrencilerinin ‘Hocam’ diye seslendiği Erdoğan “O kişi ben değilim. Ben olsaydım o dans o kadar acemice yapılmazdı” dedi.

‘MERAK İÇİNDEYİM’

Mustafa Erdoğan’ın eski eşi, 3 oğlunun annesi Gülben Ergen de konuyla ilgili konuştu:

“Aaa ben bile bilmiyordum. Görüntüleri sosyal medyada izledim. Mustafa’ya hemen WhatsApp’tan ‘Görüntü gerçek mi? Oradaki sen misin?’ diye yazdım. Okudu, ama cevap vermedi. Demek ki ortada gizemli bir durum var. Merak içindeyim, araştıracağım. Var bunda bir iş valla.”

Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programa telefonla bağlanan Mustafa Erdoğan bu iddiaya cevap verdi.

"BEN YAPSAM BÖYLE OLMAZDI"

O kişinin kendisi olmadığını söyleyen Mustafa Erdoğan "Ben de gördüm gülüyorum. Ben olsam da böyle şeyden utanmam ama o kişi ben değilim. Bu çıkan haberleri izledim. Görüntüde dört kişi aynı şeyi yapamıyor ben yapsam böyle olmazdı zaten" ifadelerini kullandı.

İşte o video...