Abone Ol

Gonca Vuslateri'den Takipçisine Bakan Kurum Göndermeli Yanıt

Oyuncu Gonca Vuslateri, Twitter’da öğretmen olduğunu söyleyen bir sosyal medya kullanıcısının, uygun fiyatlı salça almak için 3 market dolaştığını belirterek sitem etmesine i yanıt verdi.

Gonca Vuslateri'den Takipçisine Bakan Kurum Göndermeli Yanıt

Oyuncu Gonca Vuslateri, Twitter’da öğretmen olduğunu söyleyen bir sosyal medya kullanıcısının, uygun fiyatlı salça almak için 3 market dolaştığını belirterek sitem etmesine verdiği yanıtta, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un sosyal konut projesinden ev alacak vatandaşlara “eşinden, dostundan borç” alma tavsiyesinde bulunmasına gönderme yaptı.

Vuslateri, “Pejmürde” adlı Twitter kullanıcısının, “37 yaşındayım. 14 yıldır öğretmenim. Hayatımın 19 senesi okumakla geçti. Uygun fiyatlı salça alabilmek için bu akşam 3 tane market gezdim. Tüm bunlar bunun için miydi yani? Gerçekten berbat hissediyorum, artık dayanamıyorum” paylaşımına yanıt verdi.

Vuslateri, kinayeli bir dille verdiği yanıtında Bakan Kurum’un sosyal konut projesinden ev almak isteyen vatandaşlara yönelik söylediği, “Biraz dişini sıkarak biraz eşinden dostundan borç alarak bu bedeli karşılayabilir" ifadelerine gönderme yaptı.

Vuslateri, “Tabii... Salça alamıyorsanız sizin suçunuz... Biraz borç alabilirdiniz akrabalardan :)” diye yazdı.