Abone Ol

Genco Erkal'dan Yeni Haber: Nisan Ayı sonunda Sahnelere Dönebilmeyi Umuyorum

Usta tiyatro sanatçısı Genco Erkal, Geçtiğimiz ay sağlık sorunları sebebiyle iki hafta sahnelere ara vermişti. Twitter'da sağlık sorunlarının hala devam ettiğini belirten Erkal, "Nisan ayı sonunda sahnelere dönebilmeyi umuyorum diyelim şimdilik." ifadelerini kullandı.

Genco Erkal'dan Yeni Haber: Nisan Ayı sonunda  Sahnelere Dönebilmeyi Umuyorum

Tiyatro sanatçısı Genco Erkal, mart ayında, Twitter hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve sağlık durumuna ilişkin problemler olduğunu duyurarak, "İki hafta kadar sahneden uzak kalmak zorundayım" demişti.

"Bu açıklamayı yapmak zor ama ne yapalım, durum böyle" diyen Erkal, "Sağlık sorunlarım nedeniyle iki hafta kadar sahneden uzak kalmak zorundayım. Ertelenen oyunlar için bilet aldığınız satış kanalıyla iletişime geçebilirsiniz" ifadelerini kullanmıştı.

"SAĞLIK SORUNLARIM UZADI"

Usta sanatçı, bugün kişisel sosyal medya hesabından, sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

Sağlık sorunlarının devam ettiğini belirten Erkal, "Nisan ayı sonunda  sahnelere dönebilmeyi umuyorum diyelim şimdilik" düşüncesini dile getirdi.

Erkal Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sağlık sorunlarımı iki haftada hallederim sanıyordum, biraz uzadı maalesef. Üstesinden geleceğim, merak etmeyin. Nisan ayı sonunda sahnelere dönebilmeyi umuyorum diyelim şimdilik" ifadesini kullandı.

Genco Erkal'dan Yeni Haber: Nisan Ayı sonunda Sahnelere Dönebilmeyi Umuyorum - Resim: 1