MedyaFaresi MedyaFaresi

Genç sevgililer Gürsu Çavuşoğlu ve Özgül Özay O Ses Türkiye'ye damgasını vurdu

O Ses Türkiye'nin 7. bölümünde bir ilk yaşandı. Sırayla sahneye çıkan iki sevgili Gürsu ve Özgül tüm jürileri döndürmeyi başardı.

Eklenme: 27 Ekim 2019 09:58 - Güncelleme: 27 Ekim 2019 10:26

O Ses Türkiye'nin 7. bölümünde bir ilk yaşandı. Sahneye peşpeşe çıkan iki sevgili Gürsu ve Özgül tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Genç sevgililerin hikayeleri ise ekran başındakileri ve stüdyodakileri derinden etkiledi.

Athena’nın Serseri Mayın şarkısıyla başarılı bir performans sergileyen Gürsu Çavuşoğlu bütün jüri üyelerini kendine döndürmeyi başardı. 

Jüri üyelerinin takımlarına kazandırabilmek için savaştığı Gürsu'yu isteyen Seda Sayan, bloklandı ve rekabetin dışında kaldı. Gürsu Çavuşoğlu dört jüri üyesi arasında seçimini Hadise’den yana kullandı. 

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Özgül Özay, Spente Le Stelle şarkısını seslendirdi. Özgül Özay, performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

Hadise, Özgül'ü takımına kazandırmak için Gürsu kozunu kullanmak istedi ancak Murat Boz buna engel oldu ve Hadise'yi blokladı.

İşte o video:

Sırayla sahneye çıkan iki sevgili Gürsu ve Özgül stüdyodakilere duygusal anlar yaşattı.

5 yıldır birlikte olan iki başarılı yarışmacı hikayeleriyle herkesi derinden etkiledi. 

İŞTE O VİDEO

Acun Ilıcalı Gürsu Çavuşoğlu'ya dönüp, “Söylemek istediğin başka bir şarkı var mı” deyince, genç şarkıcı ‘Haydar Haydar’ şarkısını okudu.