Abone Ol

Garanti Bankası 2,5 saat boyunca kapalı olacak

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası bu gece planlı bir bakım yüzünden 2,5 saat boyunca bazı hizmetlerini veremeyecek.

Garanti Bankası 2,5 saat boyunca kapalı olacak

Garanti Bankası, planlı bir bakım çalışmasına konusunda uyarısında bulundu. Banka, 22 Şubat Cuma gecesini 23 Şubat Cumartesi'ye bağlayan gece kredi kartlarının kullanımından, mobil şubeye kadar bazı hizmetlerini sunamayacağını duyurdu.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklama şöyle:

Değerli müşterimiz,

22 Şubat Cuma gününü 23 Şubat Cumartesi'ye bağlayan gece yeni veri merkezimize sistem geçişi yapacağız. Bu çalışma sırasında, Türkiye saati ile 03:00 ile 05:30 saatleri arasında size geçici olarak hizmet veremeyeceğiz.

Kesinti nedeniyle geçici olarak kullanılamayacak ürün ve hizmetlerimiz;

- Garanti Cep - Garanti İnternet - Garanti One - BonusFlaş - Tüm Garanti kredi ve banka kartları - 24 saat açık olan Atatürk Havalimanı Şubemiz - Garanti üye iş yerlerindeki POS cihazlarımız - Tüm Garanti çağrı merkezleri - www.garanti.com.tr de dahil olmak üzere resmi internet sitelerimiz - Paramatikler Kesinti öncesinde aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ederiz;

- Bu saat aralıklarındaki olası nakit ihtiyaçlarınız için önceden nakit para çekiniz. - Önceden planladığınız yatırım, döviz alımı veya para transferi vb. işlemlerinizi bu saat aralıklarından daha önce ya da sonrası bir zaman için yeniden planlayınız.

- Eğer iş yeri sahibiyseniz; Garanti POS cihazlarını bu saat aralıklarında kullanmayınız ve Garanti kartlarıyla işlem yapmak isteyen müşterilerinizi kesinti ile ilgili bilgilendiriniz. Çalışmamız tamamlandığında tüm bankacılık işlemlerinizi aynı şekilde yapmaya devam edebilirsiniz.