Abone Ol

Fulya Öztürk'ten Umutlu Haber: İyileşiyorum

Sunuculuğunu yaptığı 'Fulya ile Umudun Olsun'a ara vermek zorunda kalan Fulya Öztürk'ün ikinci kez koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Hastanede tedavi altına alınan Öztürk’ün sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi.

Fulya Öztürk'ten Umutlu Haber: İyileşiyorum

Fox TV'nin sevilen gündüz kuşağı programı 'Fulya ile Umudun Olsun' sunucusu Fulya Öztürk'ün koronavirüs tedavisi sürüyor. Hayranlarının merak ettiği ve iyi haberlerini beklediği Öztürk'ün durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

İkinci kez koronavirüse yakalanan Öztürk'ün tedavisi hastanede sürüyor. Dün yapılan koronavirüs testi de pozitif çıkan ünlü sunucu, karantina süresi dolunca taburcu edilecek. Öte yandan, Öztürk'ün genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

PROGRAMI ESRA EZMECİ SUNUYOR

Sunucu koltuğunun boş kaldığı programı psikolog Esra Ezmeci sunuyor. Fulya Öztürk'ün karantina ve tedavi süreci tamamlana dek, programa Esra Ezmeci eşlik edecek.

Geçtiğimiz günlerde hastane odasından fotoğraf paylaşan Fulya Öztürk, sağlık durumu hakkında bilgi vermiş ve “Çok halsizim ama bugün daha iyiyim. Allah razı olsun gerçekten hepinizden çok duygulandım. Çok ağladım. Dua eden dillerinize kurban olurum” ifadelerini kullanmıştı.