Abone Ol

Fulden Uras Ameliyata Alındı: Fulden Uras'ın Hastalığı Ne?

Daha önce meme kanserine yakalanan ve defalarca kez ameliyat olan ünlü sanatçı Fulden Uras'ın hastalığı yeniden nüksetti. Uras, tekrar ameliyat olmak zorunda kaldı.

Fulden Uras Ameliyata Alındı: Fulden Uras'ın Hastalığı Ne?

Bir dönem bağırsak kanserine yakalanan ve uzun süre meme kanseriyle mücadele eden, çok kez ameliyat olmak için bıçak altına yatan ünlü sanatçı Fulden Uras'ın hastalığı nüksetti. Uras bugün apar topar İstanbul'da bir özel hastanede ameliyata alındı.

Kariyer hayatı boyunca pek çok yapımda rol alan ve şarkıcılık yapan Fulden Uras, yeniden meme kanseriyle mücadele etmeye başladı. "Benim bayramım bu hastalıktan kurtulduğum gün olacak" diyen Uras kötü haberi sosyal medyadan duyurdu.

SEVENLERİNDEN DUA İSTEDİ

Hastaneye kaldırılan Uras, kolunda serumlu fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Sevenlerinden dua isteyen Uras, şu ifadeleri kullandı: ''Bitmeyen çilem... 3 gündür beni yine perişan eden ağrılar ve sonuç yine ameliyat. Artık kaç ameliyat oldu saymıyorum. Sayısını unuttum. Sağ meme seninle başım dertte. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. Allah herkese şifa versin, ötesi yok.''

Fulden Uras Ameliyata Alındı: Fulden Uras'ın Hastalığı Ne? - Resim: 1

AMELİYAT SONRASI AÇIKLAMA

Bir kez daha ameliyat masasına yatmak zorunda kalan Uras, geçirdiği operasyon sonrası Instagram hesabından paylaştığı video ile son sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Hasta yatağından sevenlerine seslenen Uras, ''Dostlar, arayan, soran, mesaj atan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Başarılı geçti ameliyatım. Birkaç gün dinleneceğim. Allah'a emanet olun.'' ifadelerini kullandı.