MedyaFaresi MedyaFaresi

FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'nın 8. yeni bölüm fragmanı

Fox ekranlarında her çarşamba akşamı yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Eklenme: 27 Ağustos 2020 09:32 - Güncelleme: 27 Ağustos 2020 09:41

Fox ekranlarında her çarşamba akşamı yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Sen Çal Kapımı dün akşam 7. son bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sen Çal Kapımı son bölümünde; Eda, Serkan'ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor…

Ama Serkan'dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan'ın doğum günü… Ama tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor.

İşte Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı:

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Serkan, Eda'ya ilk kez içini açtı, çok özel bir sırrını paylaştı onunla… Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde Ayfer, Eda'nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder hemen. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa?

Eda, Serkan'ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor… Ama Serkan'dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan'ın doğum günü… Ama tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor.

Üstelik söylentiye göre doğum günlerini Selin'le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Selin’e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor Eda, hem de notu da kendisi yazarak. Selin’in de kafası karışmaya başlıyor. Peki bu durum Serkan ve Eda'yı nasıl etkileyecek?