Abone Ol

Fırat Tanış hakkında eski sevgilisi İklim Tamkan'dan uzaklaştırma kararı

Piyanist ve besteci İklim Tamkan, oyuncu ve müzisyen Fırat Tanış hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttırdığını söyledi. Tamkan, açıklamasında, "Nuri Fırat Tanış'ın ayrılık sonrasında beni, ailemi ve yakınlarımı içine çektiği süregelen ağır psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip sarmalına karşı uzaklaştırma kararı almış bulunuyorum" dedi. T24'ün edindiği bilgiye göre, Fırat Tanış'ın yapımcısı Tarık Güvenç, Tanış'a uzaklaştırma kararının tebliğ edilmediğini bildirdi.

Fırat Tanış hakkında eski sevgilisi İklim Tamkan'dan uzaklaştırma kararı

Tamkan, sosyal medya hesaplarından eski sevgilisi Tanış hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttırdığını açıkladı.

Tamkan'ın arkadaşı yazar Özge Mumcu da Tamkan'ın açıklamasını paylaşarak, "Arkadaşımın uğradığı bu olayların birebir tanığıyım ve arkasındayım" dedi.

"Yanlış bir seçimdi' deyip geçemeyeceğim kadar yıpratıcı, ürkütücü, sürreal bir hikaye"

Tamkan'ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

"Eylül ayı sonunda beraberliğimiz sonlandırdığım Nuri Fırat Tanış'ın ayrılık sonrasında beni, ailemi ve yakınlarımı içine çektiği süregelen ağır psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip sarmalına karşı uzaklaştırma kararı almış bulunuyorum. Yaşadığım bu tecrübe benim için 'Yanlış bir seçimdi' deyip geçemeyeceğim kadar yıpratıcı ve ürkütücü, sürreal bir hikayeye dönüşmüştür. Maruz kaldığım şiddet sarmalı bana, aileme ve yakın çevreme şu ana de hiç karşılaşmadığımız, tanık olmadığımız, tarifi ve tahminini mümkün olmayan hisler yaşatmış ve bizde derin yaralar açmıştır"

Tanış'a uzaklaştırma kararı tebliğ edilmedi

T24'ün ulaştığı bilgiye göre Fırat Tanış'ın yapımcısı Tarık Güvenç, Tanış'a tebliğ edilen bir uzaklaştırma kararı olmadığını belirtti.