Abone Ol

Film Çekmek İçin Dünya Turuna Çıkıyor

22 Yaşında genç yönetmen Burak Babayiğit, Youtube hesabından yayınladığı bir video ile Film çekmek için dünya turuna çıkacağını duyurdu.

Film Çekmek İçin Dünya Turuna Çıkıyor

Daha önce B.O.K.: Bi O Kalmıştı filmi için yönetmen koltuğuna oturan Babayiğit, yeni projesini GezginYönetmen isimli youtube kanalından "Türkiye’den yola çıkacağım ve otostop ile Bulgaristan’a geçeceğim. Ardından  Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Sırbistan, Bosna Hersek ülkelerinde bir süre kalacak ve İtalya’ya uçacağım,

Deniz yolu veya uçak ile İspanya’ya ulaşacak, takip eden süreçte Fransa, Hollanda, Almanya ve Danimarka’ya gideceğim. Uçağa atlayıp, Norveç’e varacak, otostop ile İsveç, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya ülkelerine gideceğim.

Romanya’da bulduğum ilk uçağa atlayarak. Önce Hindistan, ardından Sri Lanka, Singapur, Endenozya, Malezya, Kamboçya, Tayland , Hong Kong, Güney Kore, Japonya’ya şeklinde devam ettikten sonra uçak ile Rusya’ya, oradan Gürcistan üzerinden Türkiye’ye gelip filmi yayınlayacağım. " şeklinde açıklayan Babayiğit'in Türkiye'nin ilk sosyal deney filmi olan projesini youtube kanalından takip edebilirsiniz.