MedyaFaresi MedyaFaresi

FETÖ soruşturması açılan Meral Akşener için ünlü astrolog Sezen Tatlı’dan flaş kehanet

Medyafaresi.com Özel Haber: Ünlü astrolog Sezen Tatlı, hakkında FETÖ soruşturması açıldığı ortaya çıkan Meral Akşener’in yıldız haritasını Medyafaresi TV'ye yorumladı...

Eklenme: 07 Temmuz 2019 11:43 - Güncelleme: 07 Temmuz 2019 17:04

MEDYAFARESİ TV YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Meral Akşener'i zor günler beklediğini belirten Astrolog Sezen Tatlı, "2020 Ocak ayında kendi ve yakın çevresi söyledikleriyle yargılanabilir" dedi.

İşte Sezen Tatlı’nın gündeme damga vuracak o açıklamaları: 

18 Temmuz 1956 İzmit doğumlu olan Meral Akşener ‘in doğum saatini bilmemizle beraber sun on 1st (güneş 1. Evde) tekniğiyle haritasına baktığımızda Yeni doğum günüyle birlikte kendisiyle beraber aile üyelerinin derin bir sorgudan geçebileceğini ve birçok şaibeli, üstü örtülü olaylar yaşayabileceğini, keza ailesi hakkında birçok haberin yapılacağını ve medyada şahsıyla alakalı kirli haberlerin dolaşacağını söyleyebilirim.

İşte o video

Meral Akşener’ i bugünlere getiren aile fertleri hakkında da birçok haber yapılacaktır.

Davaların ve yargılanmaların bolca olduğu bir sene

Bu süre zarfında Meral Hanımında fevri çıkışları ve düşüncesizce hamleler yapabileceğini öngörebiliriz.

2020 Ocak ayında kendi ve yakın çevresi söyledikleriyle yargılanabilir… Özellikle kaderinde önemli bir virajı atlattığını bu zorlu sınavların 2020 kasım ayına kadar sürebileceğini söyleyebilirim.

Ceza evine girmesine gerek kalmadan haritasındaki olumlu etkilerle bu zorlu sınavdan da ruhsal farkındalığı sayesinde geçecektir.

MEDYAFARESİ TV YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyafaresi.com Özel Haber