Abone Ol

FETÖ elebaşından skandal suikast iması!

Terör örgütü FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen, kamera karşısına geçti ve tehdit gibi sözler söyledi.

FETÖ elebaşından skandal suikast iması!

FETÖ lideri Fethullah Gülen 19 Mart 2018’de, internet sitesinde yayınladığı videoda suikast imasında bulundu. İsim vermeden Türkiye’deki iktidarı hedef alan FETÖ lideri Gülen, “‘Sinek’ diyorlar; sinek de olabilir, bir başka çağın nemrudunda olduğu gibi bir virüs de olabilir, bir AIDS virüsü de olabilir; musallat olur, yere serileceğini aklının köşesinden bile geçirmeyen o Nemrut, bir de bakarsınız, birden bire yere serilivermiş” ifadelerini kullandı. Oda TV'nin haberine göre FETÖ lideri sözlerinin devamında, “Birilerinin mezar taşına yazılacak sözler bunlar: ‘Ne kendi eyledi rahat, ne halka verdi huzur / Yıkıldı gitti cihandan, dayansın ehl-i kubûr!’ demişler, diyecekler” ifadelerini kullandı.

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in konuşmasının ilgili bölümleri şöyle:

“Bir kerteye geliyor; o, sâhil-i selâmete çıkıyor, Nemrut da müstahak olduğu belayı buluyor, çok küçük bir şey ile. ‘Sinek’ diyorlar; sinek de olabilir, bir başka çağın nemrudunda olduğu gibi bir virüs de olabilir, bir AIDS virüsü de olabilir; musallat olur, yere serileceğini aklının köşesinden bile geçirmeyen o Nemrut, bir de bakarsınız, birden bire yere serilivermiş. Tarihi tekerrürler devr-i dâimi içinde değişmiyor bu.”

“Şimdi, başınıza gelenlere ve arkadaşlarınızın başlarına gelenlere, aynı zaviyeden bakacaksınız. Bir gün, bunu onlara yapan insanlar, Haccâc gibi delirerek ölecekler, Yezîd gibi âh u vâh ederek yok olup gidecekler ve sonra lânet ile yâd edilecekler. Biri için söylenmiş bir sözdür: ‘Ne kendi eyledi rahat, ne halka verdi huzur.’ Birilerinin mezar taşına yazılacak sözler bunlar: ‘Ne kendi eyledi rahat, ne halka verdi huzur / Yıkıldı gitti cihandan, dayansın ehl-i kubûr!’ Demişler, diyecekler. Evet, hiç tereddüdünüz olmasın! O âdet-i İlahî, değişmemiştir, değişmeyecektir de; zâlim, cezasını görecek; mazlum da mükâfatla serfirâz olacaktır.”