Abone Ol

FETÖ Elebaşı Gülen'in Yattığı Hastanenin Büyük Sırrı Ortaya Çıktı!

Örgütün sosyal medya hesabından Fetullah Gülen’in hastaneden çıkış görüntüleri yayınlandı. Bunun üzerine yattığı hastane araştırıldı. İşte ayrıntılar...

FETÖ Elebaşı Gülen'in Yattığı Hastanenin Büyük Sırrı

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen, 1 Mart 2022’de yayınlanan videosunda hastalığını açıklamıştı. Fetullah Gülen, “Çok küçük bir eforu taşıyamayacak kadar hastayım” demişti.

Fetullah Gülen’in hastalığını açıkladığı videosunun ardından 6 Mart 2022’de örgütten bu kez “yeni video” yerine “ses kaydı” yayınlanması dikkat çekti. Gülen bu ses kaydında, “ölüm” ve “miras” üzerine konuşuyordu.

12 gündür yeni video ve ses kaydı yayınlamayan FETÖ, 18 Mart 2022’de yeni bir video yayınlandı.

Fetullah Gülen’in hastaneden çıkış görüntülerinin yer aldığı yeni videoda, Gülen’in güçlükle yürüdüğü görülüyor. Araca bindirilen Gülen, örgütün merkezine götürülüyor.

HASTANE KİMİN

Videoda, Gülen’in çıkarıldığı kapıda, “Welcome to St Luke’s Monroe Campus” yazıyor.

İşte o kare:

FETÖ Elebaşı Gülen'in Yattığı Hastanenin Büyük Sırrı Ortaya Çıktı! - Resim: 1

St. Luke's Monroe Kampüsü, Gülen’in malikanesinin bulunduğu Pensilvanya'nın Stroudsburg şehrinde yer alan bir hastane.

Odatv'nin haberine göre; St. Luke's Monroe Kampüsü, dört katlı, yoğun bakım hastaları için yataklar içeren özel hasta odaları, geniş ve verimli bir acil servis odası, helikopter pisti, son teknoloji ameliyathaneler ile 180 bin metrekarelik bir hastane...

Önemli bir özelliği de kalp kateterizasyon laboratuvarı ve en modern teşhis teknolojisi bulunması…

Çünkü, Fetullah Gülen 2013 yılında kalbindeki ritim bozukluğu sebebiyle 12 saat hastanede müşahede altında tutulmuştu. O gün de video yayınlamıştı. Ve bu iki videonun benzerlikleri de dikkat çekiyor.

FETÖ’cü Osman Şimşek, Fetullah Gülen'in 2017 yılında Pensilvanya'da kalp krizi geçirdiğini duyurmuştu.

Gülen’in neden St. Luke's hastanesini tercih ettiği sorusuyla devam edelim.

St. Luke's Hastanesi ilk hastasını 28 Şubat 1866'da kabul etti.

1948'de Presbiteryenler tarafından bakanlığa katılan St. Luke's, Piskoposluk ve Presbiteryen (ABD) kiliselerinin şifa bakanlığının bir parçası oldu.

1880'den beri bağımsız bir cemaat olan St. Luke, 1987'de Amerika'daki Evanjelik Lüteriyen Kilisesi'ne katıldı.

St. Luke Lutheran Kilisesi California Kıdemli Papazı Robert McKee, FETÖ’cülerin sözde “Hizmet Hareketi” için şöyle demişti:

“Hizmet Hareketi aracılığıyla insanların bir araya gelip hepimizin insan olduğunu ve çok ortak noktamız olduğunu anlamaları için fırsatlar olduğuna inanıyorum.”

Fetullah Gülen de “St. Luke's Hastanesi'nde 5 din adamı hastanede tedavi gören 990 kalp hastasının, 466'sına dua okudu. Kendileri için dua okunan hastaların yüzde 11 oranında daha çabuk iyileştiği ve rahatsızlığın belirtilerinin azaldığı görüldü” diye yazarak o cemaati ve hastaneyi övüyordu.

Gülen, 1999 yılında kurulan Rumi Forum üzerinden “dinler arası diyalog” sloganıyla ABD’deki kiliselerde faaliyete başladı.

St. Luke'da ayrıca Fetullah Gülen belgeseli gösterilmişti.

Odatv, FETÖ lideri Fetullah Gülen’in, 16 Kasım 2021 gecesi zehirlendiğini duyurmuştu. Örgüte zehirlenme olayı ile ilgili konuşmama talimatı verilirken, dışarıya bilgi sızmaması için ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki örgüt çiftliğinde güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştı.