Abone Ol

Şenol Güneş Fenerbahçe'ye yapılan küfürlü tezahürata destek verince..

UEFA Avrupa Ligi I grubu'ndaki ilk maçında temsilcimiz Beşiktaş, sahasında Norveç'in Sarpsborg 08 takımını 3-1 mağlup etti. Şenol Güneş'in maçın ardından tribünlerin küfürlü Fenerbahçe tezahüratına verdiği tepki ise maça damga vurdu.

Şenol Güneş Fenerbahçe'ye yapılan küfürlü tezahürata destek verince..

Vodafone Park'ta oynanan Sarpsborg 08 mücadeledesinde, Kartal'a galibiyeti getiren golleri ikinci yarıda Ryan Babel,Enzo Roco ve Jeremain Lens kaydetti. Sarpsborg 08'in tek golü ise maçın son anlarında Kristoffer Zachariassen'den geldi.

Beşiktaş'ın sahasında Norveç'in Sarpsborg 08 takımını 3-1 mağlup ettiği maçın ardından tribünlere çağırılan Şenol Güneş,taraftarın "Şenol Fenerin A...... S......."tezahüratına okey işaretiyle karşılık vermesi olay yarattı.

"OKEY" HAREKETİ

Maç bittikten sonra ise tepki çeken bir olay yaşandı. Karşılaşmanın sonlanmasının ardından tribünlere çağırılan Şenol Güneş, taraftarın pazartesi günü Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi'nde Fenerbahçe'yle oynayacakları derbi maçı için "Şenol Fenerin A...... S......" tezahüratına okey işaretiyle karşılık verdi.

Yaşanan görüntülerin sosyal medyada dağılmasının ardından Fenerbahçeli taraftarlar başta olmak üzere Şenol Güneş'e büyük tepki gösterildi.

Ali Koç'un Fenerbahçe'ye başkan olmasının ardından verdiği barış demeçleriyle iki kulüp arasındaki sorunların azalmasının ardından Şenol Güneş'in yaptığı bu hareket sosyal medya'da Fenerbahçeli taraftarlar tarafından tahrik edici olarak karşılandı ve taraftarlar arasındaki gerilimi yeniden tırmandırdı.

İşte o video: