MedyaFaresi MedyaFaresi

Fatih Portakal'dan İmamoğlu'na küfür tepkisi: Öfkeni kontrol et

FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İBB Meclisi toplantısında AK Partili Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya küfür etmesine tepki gösterdi.

Eklenme: 11 Şubat 2020 21:22 - Güncelleme: 11 Şubat 2020 21:35

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu'nun AK Parti Meclis üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya ağza alınmayacak küfrünü gündeme getirerek, küfür meselesinin kabul edilebilecek bir şey olmadığını söyledi.

"BUNA HAKKI YOK"

Ünlü sunucu, İmamoğlu'nun çok zor günler geçiriyor olabileceğini,  imkansızlıklar içinde şehri yönetiyor olabileceğini dile getirerek, ne olursa olsun İmamoğlu'nun böyle bir hakkı olmadığını vurguladı.

KİMSE KÜFRÜ VE HAKARETİ HAK ETMEZ

Portakal konu hakkında, "Neticede kimse kimseye hakaret edemez. Böyle bir hakkı da yok. Hele hele siyasetçilerin, hele hele insanların farklı bir gözle baktıkları İmamoğlu profiline aykırı bir davranıştır bu. Umarım bu son olur.

İnsanlar öfkelerini kontrol etmek zorunda. Bu herkes için geçerli. Sadece beyefendi için değil. Benim için de herkes için de geçerli. Yönetenler için de.  Hiçbir insan küfürü hak etmez, etmemelidir" ifadelerini kullandı.