Abone Ol

Farah Zeynep Abdullah Bergen filmindeki adet kelimesinin sansürlenmesini unutmadı!

Rol aldığı yapımlardaki başarısı ve dobralığı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Farah Zeynep Abdullah son olarak 'Bihter' filmi ile izleyicisinin karşısına çıkmış ve performansı ile tam not almıştı. Daha önce de 'Bergen' filminde rol alan ünlü isim bu filmin yeniden TV'de yayınlanacak olması ile ilgili bir paylaşım yaptı ve 'adet' kelimesine uygulanan sansürü unutmadı.

Farah Zeynep Abdullah Bergen filmindeki adet kelimesinin sansürlenmesini unutmadı!

Bu zamana kadar birçok başarılı projede yer alan Farah Zeynep Abdullah her projesi ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü oyuncu bir döneme damga vuran şarkıcı Bergen’in hayatını konu alan ‘Bergen‘ filminde Erdal Beşikçioğlu’yla başrolü paylaşmış ve izleyenlerden tam not almıştı.


Şimdi Kazı Kazan Online oynamaya başlayın!Milli PiyangoKayıt Ol

 


At Yarışında Yeni Dönem Başladı!Hipodrom


  
by Taboola 

 

Farah Zeynep Abdullah filmin yalnızca başrolünü üstlenmekle kalmayıp, ortak yapımcılığını da üstlenmişti. Filmin gişedeki başarısının ardından vizyondan inmesiyle birlikte televizyon kanallarında da yayınlandı.

TV'de ilk kez ATV ekranlarında yayınlanan Bergen filminde birçok sahne kesilmiş, 'adet' kelimesine ise sansür uygulanmıştı. Yeniden Tv'de yayınlanacak olan Bergen filmi ile ilgili Farah Zeynep Abdullah'tan uyarı geldi.

 "Umuyorum ki kafalarına göre sansür koymadan yayınlarlar bu sefer" ifadelerini kullanan Farah Zeynep Abdullah, regl kelimesinin de altını çizdi.

 'Adet kelimesini sansürlerlerse bilin ki adet deniyor orada' diyen Abdullah
'Adet, regl, hayız, menstrüasyon, aybaşı' diye sıraladı ve izleyenleri sansüre karşı uyardı.