MedyaFaresi MedyaFaresi

Facebook'ta eş değiştirmek isteyen kadınlara dikkat

Adana’da polis, Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu öğrencisi E.Ş. ile sevgilisi E.A.’nın sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden evli çiftlere swinger (eş değiştirme) fantezili parti yaptırdığı bilgisini aldı. Sosyal medyada ‘eş değiştirme’ ilanı veren...

Eklenme: 20 Mayıs 2015 08:16 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 02:10

Nasıl organize oluyorlar?

Eş değiştirmeli cinsel ilişki yaşamak isteyenler genellikle Facebook üzerinden açılan sayfalarda tanıtım yapıp iletişim kuruluyor. ‘X-Y çifti’ şeklinde hesaplar açılıp iletişim bilgileri paylaşılıyor. İl belirtildikten sonra birlikte olmak isteyen 3. veya eşlere kendi kuralları belirtiliyor. Bu kurallar genellikle yaş aralığı, fantezi türü (yasak davranışlar vs) ve temizlik. Karşı taraftan ilk istenilen şey güven. Bu yüzden buluşmadan önce internette görüntülü sohbet talep ediliyor. Daha sonra mekan belirleniyor ve buluşma gerçekleşiyor. Bin ile  bin 500 TL arasında ücret istenirken bu işi zevk için yapan da var.

Swinger numarası

Sosyal medyada ‘eş değiştirme’ ilanı veren kadınların çoğunun aslında parayla fuhuş yapan kadınlar olduğu ancak müşterilerin ‘swinger’ fantezisi için daha çok para ödemesi üzerine kendilerini pazarlayan erkekleri kocası ya da sevgilisi gibi tanıttıkları belirtiliyor.

‘Çok yoğunuz’

İstanbul’da sıklıkla eş değiştirmeli parti düzenleyen ve takma isimleri ‘Pelin Oğuz Çifti’ olan bir çift ise şöyle konuştu:” İstanbul’da hizmet veriyoruz. Bu işi önceleri fantezi için yapıyorduk daha sonra zevk için yapmaya başladık. Ücret konusunda sadece tanıdığımız kişilere bilgi verebiliriz. Telefonda sadece ilk iletişimi kuruyoruz asla daha fazlası olmuyor. Biz genellikle kültür sahibi bizim gibi bireyleri tercih ediyoruz. Bundan dolayı bize gelenler mutlaka üniversite mezunu olmalı. Bu günlerde çok yoğunuz, her talebe yetişemiyoruz.”