Abone Ol

"Eylem Tok davasını alır mısınız" sorusuna Ersan Şen'den yanıt: Şartlarda anlaşırsak olur

Ceza hukukçusu Ersan Şen, Kübra Par'la Farklı Açılar programında Eylem Tok'un dava dosyasını alma konusunda "Şartlar uygun olursa alabilirim" açıklamasında bulundu ve şu ana kadar böyle bir teklif almadığını belirtti

"Eylem Tok davasını alır mısınız" sorusuna Ersan Şen'den yanıt: Şartlarda anlaşırsak olur


Ceza hukukçusu Ersan Şen, Kübra Par'la Farklı Açılar programında Eylem Tok'un dava dosyasını alma konusunda "Şartlar uygun olursa alabilirim" açıklamasında bulundu ve şu ana kadar böyle bir teklif almadığını belirtti.

Şen, Kahramanmaraş’ta, 6 Şubat’ta meydana gelen depremde 35 kişinin hayatını kaybettiği Ezgi Apartmanı‘nda yıkımdan sorumlu Kervan Pastanesi’nin sahiplerinin de avukatı oldu. Ersan Şen yaptığı açıklamada müvekkillerinin masum olduğunu belirterek ”Ben zor işlerin adamıyım” demişti.

TIKLAYIN - Aci ailesi, Eylem Tok ve oğlunun yakalanmasının ardından konuştu: Azıcık da olsa yüreğimize su serpildi

Independent Türkçe Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek, ceza hukukçusu Ersan Şen, akademisyen Dr. Alihan Limoncuoğlu, Kübra Par'la Farklı Açılar programına konuk oldu.

İstanbul'da 1 Mart'taki kazada Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan 17 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu yurt dışına kaçıran annesi Eylem Tok'un ABD'de yakalanması programda masaya yatırıldı. 

"Şartlarda anklaşırsak olur"
Par'ın "Eylem Tok gelse davasını alır mısınız?" sorusu üzerine Şen "Şartlarda anlaşırsak olur" yanıtını verdi.

Par'ın "teklif geldi mi?" sorusuna ise Şen "Yok, hayır. Beni imam gibi düşünün. 81 ildeki birçok dosya benim önümden geçer" dedi.